خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی
پارک آبی واتربوم بالی
تاریخ ثبت: 1398/03/20

Waterbom Bali

بالی یکی از جزایری است که در اندونزی وجود دارد و  معروف ترین و توریستی ترین جزیره این کشور می باشد. بالی اکثر مواردی که به جذب گردشگر کمک می کند را در اختیار دارد، از همین جهت به اسم جزیره خدایان شهرت دارد و تعداد جاذبه های گردشگری بالی بیشمار است که برای نمونه یکی از آنها پارک آبی واتربوم می باشد. اگر قصد آشنایی با این پارک زیبا را دارید آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی را همراهی کنید.


پارک-آبی-واتربومپارک-آبی-واتربوم-بالی

واتربوم (Waterboom) پارک آبی شناخته شده در جزیره بالی است  که در ناحیه جنوبی شهرستان کوتا واقع شده است و در روزهای گرم تابستان بسیار پرطرفدار است و میزبان تعداد زیادی از گردشگران و مسافران تور بالی می باشد. مساحت کلی پارک آبی واتربوم نزدیک به 3.8 هکتار می باشد و در زمان احداث این مجموعه از تمامی استانداردهای جهانی با جدیدترین تکنیک های روز استفاده شده است و از تخریب محیط زیست جلوگیری شده است. جالب است بدانید که در پارک آبی واتربوم برای پاکسازی آب از تکنیک نمک و کلر رایج استفاده می کنند که با پوست آدمی و محیط زیست سازگاری دارد.

پارک-آبی-واتربوم-بالی-اندونزیپارک-آبی-واتربوم-اندونزی

پارک آبی واتربوم از جمله مکان های تفریحی جزیره بالی است که مناسب برای هر سن و سالی می باشد و کودکان و بزرگسالان می توانند داخل لحظاتی شاد و پرهیجانی را تجربه کنند. این پارک آبی در محیطی مناسب در بین جنگل های گرمسیری قرار دارد و در لیست پربازدیدترین جاذبه های توریستی بالی قرار دارد . گردشگران و مسافران تور بالی با رفتن به پارک واتربوم می توانند بیشتر از 100 نوع تفریح جذاب و پر هیجان را استفاده کنند و لذت ببرند. ساعت کاری پارک آبی واتربوم بالی ساعت 9 صبح آغاز می شود و تا ساعت 6 عصر پذیرای مراجعه کنندگان می باشد.

پارک-آبی-بالی