خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی

معبد لاما پکن

تاریخ ثبت: 1398/04/15

Lama Temple Beijing

چین از کشورهای قدیمی و امپراطوری با تاریخ کهن چند هزار ساله است. پایتخت این کشور ، پکن است که از محبوب و گردشگری در این کشور است و بعد از شانگهای پرجمعیت شهری است که در کشور چین وجود دارد. در پکن جاذبه های و مکان های دیدنی و تفریحی ، بناهای قدیمی و تاریخی زیادی وجود دارد که باعث جذب گردشگر از نقاط مختلف جهان شده است. معابد بخشی از جاذبه های گردشگری چین را تشکیل داده اند، در ایم میان یکی از معروف ترین آنها معبد لاما می باشد که در شهر پکن وجود دارد.

معبد-چین-پکن-لاما

معبد لاما (Lama Temple) جزو یکی از زیباترین معابدی است که در پکن وجود دارد، در این بنای تاریخی مانند سایر جاذبه های گردشگری پکن نیز از رنگ های گوناگون و نفش های زیاد استفاده شده است که باعث جذب تعداد زیادی از مسافران تور چین شده است. این معبد باشکوه و زیبا در کشور چین به اسم معبد یونگ‌هه (Yonghe) نیز شناخته می شود و از جاذبه های توریستی پکن محسوب می شود. معبد لاما دارای 3 دالان طاقدار می باشد و از 5 تالار اصلی تشکیل شده است. چرخ‌های گردان مخصوص زائرین، کاشی‌های خوش رنگ مجذوب‌کننده، شیرهای چینی باشکوه، مجسمه‌ها و دیوارهایی که با تصاویری از مغول‌ها، منچوری‌ها، تبتی‌ها و چینی‌ها پر شده که در ساخت است معبد به کار رفته است گردشگران و مسافرانتور چین را جذب خود کرده است. از دیدنی های دیگری که در معبد لاما وجود دارد وجود مجسمه عجیب بودا است که دارای 18 متر می باشد.

معبدلاما-پکن-چین

برای اطلاع از تورهای لحظه آخری چین و همچنین آشنایی با سایر جاذبه های توریستی پکن، به سایتآژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی مراجعه کنید.