خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی

پل مارکوپولو پکن

تاریخ ثبت: 1398/04/15

Marco Polo Bridge Beijing

پکن، پایتخت و از توریستی ترین شهرهایی است که در کشور پهناور و امپراطوری چین وجود دارد. تاریخ اسن کشور ریشه چندین هزار ساله دارد که از همین جهت بناهای تاریخی و قدیمی بسیاری در آن به چشم می خورد. پکن با جاذبه های گوناگون و مکان های دیدنی زیبایی که دارد توجه بسیاری از افراد علاقه مند به تور جنوب شرق آسیا را به سمت خود کشانده است. پل مارکوپولو یکی از جاذبه های توریستی پکن است که بسیاری از گردشگران و مسافران در طول سال در مدت زمانی که در این شهر اقامت دارند از آن بازدید می کنند.

پل-مارکوپولو-جاذبه-چین-پکنپل-مارکوپولو-جاذبه-چین

مارکوپولو (Marco Polo) اسم یکی از قدیمی ترین پل های جهان است که در شهر پکن قرار دارد. این پل در سال 1189 میلادی احداث شده است و در مسافت 15 کیلومتری شهر پکن واقع شده است. این پل که از جاذبه های گردشگری چین محسوب می شود به اسم پل گوانگلی (Guangli) نیز بین مردم این کشور مشهور می باشد. پل مارکوپولو متصل کننده 2 ساحل رودخانه یونگدینگ (Yongding) به هم است که در تاریکی شب تصوری بسیار زیبایی دارد.

پل-مارکوپولو-جاذبه-پکنپل-مارکوپولو-جاذبه

برای اطلاع از تورهای لحظه آخری چین و همچنین آشنایی با سایر جاذبه های توریستی پکن، به سایتآژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی مراجعه کنید.