خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی

منطقه هوتونگ پکن

تاریخ ثبت: 1398/04/16

Hutong, Beijing

پکن به عنوان پایتخت کشور پهناور و امچراطوری چین با تاریخ کهن، از شهرهای توریستی و همچنین پرجمعیت ترین آنها بعد از شانگهای می باشد. در این شهر دیدنی ها و جاذبه های فراوانی وجود دارد که توجه اکثر گردشگران و علاقه مندان به تور چین را به سمت خود کشانده است. بناهای تاریخی و سازه های قدیمی، معابد و مکان های تفریحی و .... در این شهر باعث شده تا روز به روز به تعداد مسافران آن اضافه شود. یکی از مکان های دیدنی پکن ، منطقه ای است به نام هوتونگ که دیدن آن خالی از طلف نیست و به مسافرانتور چین پیشنهاد می شود در سفر خود سری به این محله بزنند و آن را از نزدیک مشاهده کنند.

منطقه هوتونگ  (Hutong)جزو جاذبه های توریستی پکن محسوب می شود که در حقیقت نشان دهنده شکل زندگی مردم در زمان های گذتشه را نشان می دهد، بسیاری از توریستهای خارجی و مسافران تور چین که مایل هستند بفمهند که مردم در زمان های قدیم چگونه زندگی می کردند به هوتونگ میروند که بخش قدیمی شهر پکن در کشور چین می باشد. در هوتونگ خانه‌ها، کوچه‌ها و مغازه‌ها به همان سبک قدیمی نگهداری می‌شوند که افرادی که در این منطقه زندگی می‌کنند، تنها اجازه مرمت و بازسازی داخل خانه‌های خود را دارند و حق ندارند فضای بیرون از خانه خود را تغییر دهند. بیشتر خیابان‌های این منطقه آنقدر باریک هستند که فضایی برای حرکت اتومبیل در آن‌ها وجود ندارد و تنها می‌توانید با کالسکه‌های قدیمی که بسیار جذاب هستند، در این منطقه تردد کنید.

محله-هوتونگ-پکن-چین

برای اطلاع از تورهای لحظه آخری چین و همچنین آشنایی با سایر جاذبه های توریستی پکن، به سایت آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی مراجعه کنید.