خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی

مرکز خرید شین کونگ پلیس پکن

تاریخ ثبت: 1398/04/17

Shin Kong Place Beijing

پکن دومین شهر پرجمعیت و پایتخت کشور پهناور چین با تاریخ کهن می باشد. جاذبه های گردشگری این شهر به تعداد فراوان است که در کناز مکان های تفریحی و دیدنی که دارد باعث جذب توریستهای خارجی از نقاط مختلف جهان شده است. بیشتران مسافران تور چین در مدت زمان اقامتشان در این شهر به دنبال جایی برای خرید کردن و تهییه سوغاتی هستند. مرکز خرید شین کونگ پلیس یکی از گزینه های مناسب برای خرید کردن است که در ادامه بیشتر با آن آشنا خواهید شد.

شین-کونگ-پلیس-پکن-چین

در شهر پکن مراکز خرید و فروشگاه های مختلفی وجود دارد که یکی از مشهورترین آنها مرکز خرید شین کونگ پلیس (Shin Kong Place) می باشد. بد نیست بدانید که بزرگ‌ترین نمایندگی گوچی در قاره آسیا در این مجموعه قرار دارد. گردشگران و مسافران تور چین می توانند در مرکز خرید شین کونگ پلیس پکن از امکانات مانند رستوران‌ها و کافه‌های متعدد و باکیفیتی که در آن وجود دارد، استفاده کنند و لذت ببرند و همچنین این مرکز میزبان بیشتر از 900 برند بین المللی می باشد. علاوه‌بر برندهای لوکس و مطرح، برندهای میان‌رده‌تر نیز در شین کونگ پلیس به چشم می‌خورند و آخرین محصولات خود را با قیمت‌های خوبی عرضه می‌کنند.

شین-کونگ-پلیس-پکن

برای اطلاع از تورهای لحظه آخری چین و همچنین آشنایی با سایر جاذبه های توریستی پکن، به سایت آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی مراجعه کنید.