خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی

مرکز خرید سولانا پکن

تاریخ ثبت: 1398/04/17

Solena, Beijing

یکی از تفریحات و لذت های که در مسافرت می توان تجربه کرد، خرید کردن است، بنابراین بهتر است که اطلاعاتی از مراکز و فروشگاه های جایی که قصد سفر به آنجا دارید را داشته باشید. سولانا، نام یکی از مراکز خرید خوب و مطرح در پایتخت کشور چین یعنی شهر پکن می باشد، تعداد زیادی از گردشگران و مسافران تور چین که در شهر پکن اقامت دارند برای خرید کردن و گرفتن سوغاتی به این مرکز مراجعه می کنند و کالای مورد نیاز خود را تهیه می کنند.

سولانا-پکن-چین

مرکز خرید سولانا (Solena) یکی از مجتمع های تجاری زیبا و محبوب است که در پایتخت کشور چین واقع شده است و به نوعی از مکان های توریستی پکن به حساب می آید. این مرکز خرید مثل یک شهر کوچک اروپایی است که در مرکز شهر پکن قرار دارد. مرکز خرید سولانا در واقع ترکیبی از بی نظیر از تجارت و چشم‌اندازهای طبیعی می باشد که گردشگران و مسافران تور چین می توانند در هر گوشه‌ی آن، جاذبه‌ای شگفت‌انگیز را مشاهده کنند. یکی از ویژگی های مرکز خرید سولانا پکن، وجود بیش از 1000 برند مشهور جهانی می باشد. از دیگر امکاناتی که در این مجموعه وجود دارد می توان به خرده‌فروشی، رستوران، کافی‌شاپ و  .... اشاره کرد.

سولانا-پکن-چین-مرکزخرید

برای اطلاع از تورهای لحظه آخری چین و همچنین آشنایی با سایر جاذبه های توریستی پکن، به سایت آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی مراجعه کنید.