خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی

خیابان نانلوزیانگ پکن

تاریخ ثبت: 1398/04/17

یکی از شهرهای توریستی و معروف که در چین وجود دارد، پکن است که پایتخت این کشور می باشد و  جاذبه و مکان های دیدنی و تفریحی زیادی در آن وجود دارد. چین از کشورهای امپراطوری و پهناور در جهان است که تاریخ کهنی دارد و داخل آن بناهای تاریخی و سازه های قدیمی بسیاری به چشم می خورد که توجه بسیاری از گردشگران خارجی و علاقه مندان به تور جنوب شرق آسیا را به سمت خود کشانده است. در شهر پکن، خیابان های مختلفی وجود دارد که در این مطلب قصد داریم یکی از آنها به نام خیابان نانلوزیانگ را معرفی کنیم.

نانلوزیانگ

نانلوزیانگ اسم یکی از خیابان های شناخته شده در پکن است که 786 متر طول آن و 8 متر عرض آن می باشد و جزو خیابان های طول در پایتخت کشور چین است. خیابان نانلوزیانگ یک پل ارتباطی شمال تا جنوب پکن است و از خیابان های قدیمی این شهر است که در دوران سلسله‌ یوآن احداث شده است و امروز به یکی ازمکان های توریستی پکن تبدل شده است. جالب است بدانید که در زمان های قدیم، شهر پکن به خاطر وجود خیابان نانلوزیانگ از شهرت زیادی برخوردار بوده است.

خیابان-نانلوزیانگ-چین-پکن

برای اطلاع از تورهای لحظه آخری چین و همچنین آشنایی با سایر جاذبه های توریستی پکن، به سایت آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی مراجعه کنید.