خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی

مرکز خرید پلیس پکن

تاریخ ثبت: 1398/04/18

The Place, Beijing

پکن، پایتخت چین و یکی از شهرهای بزرگ و معروف این کشور پهناور و تاریخی می باشد. در این شهر مکان های دیدنی و تفریحی و بناهای قدیمی زیادی وجود دارد که توجه بسیاری از گردشگران را به سمت خود جلب کرده است. پکن شهری است که در آن مراکز خرید و قروشگاه های خوبی وجود دارد و مسافرانتور چین به راحتی می توانند در این شهر کالای مورد نیاز خود را تهیه کنند، به عنوان مثال یکی از آنها مرکز خرید پلیس  (The Place) می باشد.

مرکزخرید-چین-پکن

در بین مراکز خرید گوناگونی که در سطح شهر پکن وجود دارد، مرکز خرید پلیس یکی از نامی شناخته شده است که در کشور چین به فروشگاه دپلیس مشهور است. این مجموعه سرشار از انواع هنر و تکنولوژی و نور می باشد و از یک صفحه‌ نمایش بزرگ در مرکز و همچنین از 2 ساختمان لوکس چهر طبقه تشکیل شده است. مرکز خرید پلیس  در واقع یک محل لوکس برای خرید کردن می باشد. گردشگران و مسافران تور چین با مراجعه به این مرکز می توانند در اطراف این صفحه نمایش بزرگ قدم می‌زنند و از تماشای هنرهای نمایشی، جدیدترین محصولات فناوری و نورپردازی‌های فوق‌العاده لذت می‌برند و جالب است بدانید که این مرکز خرید ازمکان های توریستی پکن می باشد. از جمله امکاناتی که در مرکز خرید پلیس  میتوان به آن اشاره کرد، اتاق های ماشار و ریلکسی می باشد. دیگر ویژگی که در این مجموعه وجود دارد، فروشگاه ساعت های آن است که بزرگ ترین مرکز خرید در کشور چین محسوب می شود. برای مسافران تور چین مرکز خرید پلیس  بهترین مکان برای سر زدن به رستوران‌های عالی و خوردن یک وعده غذای لذیذ است.

مرکزخرید-پلیس-پکن

برای اطلاع از تورهای لحظه آخری چین و همچنین آشنایی با سایر جاذبه های توریستی پکن، به سایت آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی مراجعه کنید.

مرکزخرید-چین-پلیس-پکن