خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی

مرکز خرید جوی سیتی ژیدان پکن

تاریخ ثبت: 1398/04/18

Joy City Xidan Beijing

پکن به عنوان پایتخت چین از شهرهای توریستی و معروف می باشد که دومین شهر پرجمعیت این کشور بعد از شانگهای می باشد. این شهر علاوه بر جاذبه های توریستی و مکان های دیدنی و تفریحی و آثار تاریخی و معابد و ... که در خود جای داده است به دلیل وجود مراکز خرید متعدد، برای خرید کردن نیز مناسب می باشد. جوی سیتی ژیدان اسم یکی از مرکز خریدهای خوب و مشهور در این شهر است که در ادامه متن با آن بیشتر آشنا خواهید شد.

مرکزخرید-جوی-سیتی-ژیدان-پکن-چین

مرکز خرید جوی سیتی ژیدان (Joy City Xidan) از مراکز خرید شناخته شده در پایتخت چین است که در منطقه ژیدان واقع شده است و همچنین بزرگ ترین مرکز خریدی است که در این منطقه وجود دارد. ساختمان این مجموعه 13 طبقه است که شامل امکانات مختلفی می باشد، برای نمونه بلندترین پله برقی دنیا در آن قرار دارد و همچنین  بزرگ‌ترین سینمای دیجیتال چین و بزرگ‌ترین فروشگاه لوازم آرایشی پکن نیز در این مجموعه جای گرفته‌اند. برندهای معروف مد از جمله زارا را نیز در جوی سیتی می‌توان دید که ان را تبدیل به یکی از جاذبه های توریستی پکن کرده است.

مرکزخرید-جوی-سیتی-ژیدان-پکن

برای اطلاع از تورهای لحظه آخری چین و همچنین آشنایی با سایر جاذبه های توریستی پکن، به سایت  آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی مراجعه کنید.