خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی

مرکز خرید دهکده سانلیتون پکن

تاریخ ثبت: 1398/04/18

Taikooli Sanlitun, Beijing

پکن دومین شهر پرجمعیت و پایتخت کشور پهناور چین با تاریخ کهن می باشد. جاذبه های گردشگری این شهر به تعداد فراوان است که در کناز مکان های تفریحی و دیدنی که دارد باعث جذب توریستهای خارجی از نقاط مختلف جهان شده است. بیشتران مسافران تور چین در مدت زمان اقامتشان در این شهر به دنبال جایی برای خرید کردن و تهییه سوغاتی هستند. مرکز خرید مرکز خرید دهکده سانلیتون یکی از گزینه های مناسب برای خرید کردن است که به اسم در ادامه بیشتر با آن آشنا خواهید شد.

دهکده-سانلیتون-پکن-چین-مرکزخرید

مرکز خرید دهکده سانلیتون (Taikooli Sanlitun) از یکی از مراکز خوب برای خرید کردن است که به خیلی از گردشگران در سفر خود از آن بازدید می کنند. این مجموعه به اسم تایکو لی سانلیتون نیز شهرت دارد، با ساختمان خلاقانه و چشمگیر، از دو بخش تشکیل می‌شود؛ شمالی و جنوبی. دهکده‌ی جنوبی، میزبان برندهای محبوب است و نمایندگی شرکت‌های شناخته‌شده‌ای مانند اپل، اسپریت، آدیداس و منگو در آن قرار دارند. حدود 30 رستوران و یک مجموعه‌ی سینمایی بخش‌های دیگر این مرکز تجاری هستند.

برای اطلاع از تورهای لحظه آخری چین و همچنین آشنایی با سایر جاذبه های توریستی پکن، به سایت  آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی مراجعه کنید.

دهکده-سانلیتون-پکن-چین