خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی
باغ وحش دوزیت بانکوک
تاریخ ثبت: 1397/12/02

Dusit Zoo Bangkok

بانکوک یکی از شهرهای معروف تایلند و پایتخت این کشور توریستی است که هر سال گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند و با وجود جاذبه های گردشگری فراوانی که دارد از مقصدهای اصلی برای مسافران تور تایلند است. از تفریح گاه هایی که می توانید در این شهر چند ساعاتی را در آن لذت ببرید و گذر زمان را احساس نکنید، باغ وحش دوزیت می باشد. در ادامه بیشتر با این باغ وحش آشنا می شوید، پس همراه آژانس آرزوی آبی باشید.

باغ وحش Dusit یا 'Khao Din' که یکی از جاذبه های توریستی کشور تایلند به شمار می رود، یک پارک حیوانات همه منظوره است که شامل بیمارستان حیوانات، موزه، مرکز تحقیقات و ... است . این باغ وحش زیستگاه بالغ بر 1600 حیوان محلی مانند انواع مختلف میمون، تمساح، ببر، شیر و اسب آبی و همچنین نژاد های نادر حیوانات در تایلند مانند پنگوئن، شتر و کانگورو است.

در قسمتی از این پارک شما می توانید از حیوانات مختلف سواری بگیرید و خاطره ای به یاد ماندنی برای خود و کودکان خود بسازید.

علاوه بر بازدید از حیوانات مختلف شما می توانید در دریاچه ی مصنوعی داخل پارک قایق سواری کنید و به ماهی ها غذا بدهید.

بعد از گردش در این مجموعه تفریحی شما می توانید از رستوران های متعدد آنجا استفاده کنید و انواع مخلف غذا های محلی را امتحان کنید، علاوه بر غذا های محلی رستوران های بین المللی مانند KFC نیز در این پارک وجود دارد. شما حتی می توانید غذای خودتان را همراه خود بیاورید و آنجا پیک نیک کنید.

این باغ وحش اولین باغ وحش کشور تایلند بوده که حدود 60 سال از بازگشایی آن می گذرد و در یکی از محله های اداری شهر بانکوک قرار دارد.

باغ-وحش-دوزیت-بانکوکباغ-وحش-دوزیت-بانکوک-تایلند