خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی
باغ دنیای پروانه ها و حشرات پوکت
تاریخ ثبت: 1397/12/04

 Phuket Butterfly Garden and Insect World 

تایلند کشوری است پر از جزیره و جاذبه های توریستی و طبیعتی زیبا که در برنامه سفری هر گردشگری وجود دارد. پوکت یکی از شهرهای این کشور در دنیا بسیار مشهور می باشد و با امکانات تفریحی و  دیدنی هایی که دارد، به یکی از توریستی ترین شهرهای آسیا تبدیل شده است. در ادامه آژانس آسمان آبی را دنبال کنید تا با یکی از دیدنی های این شهر آشنا شویم.

زمانی که به پوکت سفر می کنید، مکان های دیدنی بسیاری برای تماشا وجود دارد که هر کدام زیبایی خاص خود را دارد. به عنوان مثال می توان دنیای پروانه ها و حشرات را نام برد که بدون شک از زیباترین باغ های موجود در تایلند است. در این باغ انواع و اقسام پروانه و حشره پرورش می یابد. در این باغ پروانه های فراوانی به صورت آزاد پرواز می کنند و انواع حشرات هم پرورش می یابند و همچنین می توانید در لابه لای درختان کرم های ابریشم زیبای در حال رشد را تماشا کنید که از صبح تا بعداز ظهر می توانید ار دیدن آنها لذت ببرید.

دنیای پروانه ها و حشرات شهر پوکت تا مرکز شهر فاصله نزدیکی دارد. برای کودکان در این باغ تخفیف های ویژه ای در نظر گرفته شده است. مسافران تور تایلند و گردشگران در قسمت دیگر باغ می توانند از انواع مختلفی از حشرات، رتیل های پرنده خوار و عقرب ها  دیدن کنند. علاوه بر این موزه بزرگی برای نمایش وسایل ابریشم بافی وجود دارد که بومیان تایلندی را در حال کار نشان می دهد. همین طور می توانید برای استراحت و آرامش، پاهای خود را داخل حوض هایی که پر از ماهی است قرار داده که یک نوع ماساژ محسوب می شود.

باغ-پروانه-حشرات-پوکت-تایلند