خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی
ساحل باتو فرینگی
تاریخ ثبت: 1396/11/11

Batu Ferringhi

باتو فرینگی نام ساحلی است که در شهر جورج تاون پنانگ واقع شده است که بی شک می توان آن را به عنوان برترین و محبوب ترین ساحل منطقه دانست.  به اعتقاد بعضی از گردشگران و علاقه مندان به تور مالزی ساحل باتو فرینگی مانند بهشت است و دارای آرامش جاودانه می باشد. برای اطلاعات بیشتر آژانس آرزوی آسمان آبی را دنبال کنید.

ساحل باتو فرینگی ۲ کیلومتر از منطقه Tanjung Bungah  فاصله دارد و دسترسی به آن از جورج تاون تقریباً 30دقیقه با ماشین زمان میبرد.

ساحل باتو فرینگی بهترین ساحل مالزی نیست ولی برخلاف خیلی از منطقه های استوایی، آب دریا شفاف و آبی نمی باشد. جاذبه های زیاد و امکانات متنوع و جذاب باعث شده است که شفاف بودن آب دریا را از یاد ببرید و خیره به محیط ساحلی و دریا شوید.  اسم  باتو فرینگی ترکیبی از دو کلمه ی مالایی Batu به معنی صخره و Ferringhi به معنی پرتقالی می باشد. این اسم در قرن شانزدهم میلادی  گذاشته شد چون در آن دوره کاروانی از کشتی های پرتقالی به منظور تجارت ادویه به این ساحل آمدند برای تامین آب و خوراک مورد نیاز ، در کنار صخره ها مدتی اقامت کردند و سبب شد ساحل با نام باتو فرینگی از سوی اهالی مشهور شود که در نهایت بعد از رفتن پرتغالی ها ،  کلمه فرینگی برای اشاره به کل اروپائیان بکار می رفت و اسم این ساحل باتو فرینگی ماند.

جالب است بدانید که بیشترین تعداد هتل های موجود در یک منطقه در مالزی، در ساحل باتو فرینگی واقع شده اند. به نظر گردشگران و مسافران تور مالزی، بهترین زمان برای گذراندن اوقاتی خوش در ساحل، صبح و هنگام غروب خورشید است. صبح به دلیل وجود آب و هوای خنک و تازه و عصر نیز برای مشاهده تصاویر با شکوه غروب خورشید. 

batu-ferringhi-penang

batu-ferringhi-penang-malaysia

batu-ferringhi-penang-malaysia-penang