خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی
بازار شبانه پات پونگ بانکوک
تاریخ ثبت: 1397/12/02

Patpong Night Bangkok

بانکوک شهری است که در آن مرکز خرید های متنوع و زیادی را می توانید مشاهده کنید، علاوه بر مکان های توریستی که دارد، در زمینه خرید هم برای گردشگران و مسافران تور تایلند مورد توجه واقع شده است. همراه با آسمان آبی باشید تا با یکی از این بازارها آشنا شویم.

اگر اهل خرید و گشت و گذر های شبانه هستید، بازار شبانه پات پونگ می تواند یکی از مقاصد شما در تور بانکوک باشد. بازار پات پونگ بهترین گزینه برای خریدن اجناس تقلبی مانند کیف و کفش و ساعت می باشد، پس گول ظاهر و قیمت اجناس را نخورید، چون بیشتر اجناس موجود در این بازار کپی و تقلبی می باشند. در این بازار شاید کالای به درد بخوری پیدا نکنید ولی در بین اهالی تایلند و مسافران تور تایلند محبوبیت خاصی دارد.

بازار پات پونگ در قسمت مرکز شهر بانکوک در جاده سیام واقع شده است و شبها تعداد زیادی گردشگر به این بازار می آیند.

این بازار که از ساعت 6 بعد از ظهر تا ساعت 1 بامداد باز می باشد یکی از جاذبه های گردشگری شهر بانکوک می باشد که می توانید یک شب خود را در آنجا بگذرانید و علاوه بر خرید کردن از رستوران و کافی شاپ های موجود استفاده کنید. در اطراف بازار، کافه های پرانرژی و رستوران های مختلف وجود دارد. بازار شبانه پات پونگ در جاده سیام که یکی از مناطق تجاری بانکوک است واقع شده است.

بازار-پات-پونگ-بانکوک