خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی
مرکز خرید رویال گاردن پلازا پاتایا
تاریخ ثبت: 1397/04/09

Royal Garden Plaza Pattaya

اگر بخواهیم مرکز خریدی را نام ببریم که واژه  بازار تفریحی را در شهرپاتایا  به یک صفت تبدیل نمود ،  باید گفت آن مرکز خرید رویال گاردن پلازا می باشد.  زمانی که شما به این مرکز خرید می روید می توانید از جاذبه های گردشگری و انواع تفریحات خانوادگی که در کنار ساحل است بهرمند شوید. برای کسب توضیحات بیشتر در مورد این مرکز خرید همراه آژانس آرزوی آسمان آبی باشید.

مرکز خرید رویال گاردن پلازا،  از چهار طبقه ساخته شده که شامل فروشگاه های مختلفی  می باشد. در این مجموعه سلطنتی می توانید هر نوع اجناس با برندهای بین المللی دنیا  از جمله اسپریت، گس، آدیداس و همچنین پوشاک ورزشی و لوازم شنا و ... را  با مشاهده و خریداری کنید.  جواهر فروشی و مغاره های پوشاک و  کیف و کفش برای خانم ها نیز در فروشگاه های جیم تامسون وجود دارند که می توانند از آنها دیدن کنند و لذت ببرند.

مرکز خرید رویال گاردن پلازا  ، از دیدنی های توریستی پاتایا می باشد که افرادی زیادی را به سوی خود جذب می کند. از دیدنی های این مرکز خرید وجود هواپیمای آویزان در قسمت ورودی که در خیابان دوم است که به موزه« ریپلی، باور میکنید یا نه »  تعلق دارد بسیار تماشایی است. در این مجموعه رستوران های مختلفی، فست فودها و انواع کافه ها وجود دارد که می توانید غذاهای خوشمزه ی بین المللی کشور های مختلف مانند ترکیه ، هند ، ایتالیا و ... را امتحان کنید.

در روزهای بارانی  مرکز خرید رویال گاردن پلازا ، محلی مناسب برای انواع تفریحات خانوادگی است و از زمانی که موزه « ریپلی، باور میکنید یا نه » گالری  عجیب خود  را  ایجاد کرد آغاز شد که بازدیدکنندگان را با سر انسان،  خودروهای قدیمی ، ماکت کشتی تایتانیک سرگرم می کند. 


مرکز-خرید-رویال-گاردن-پلازا-پاتایا