خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی
سوغات پاتایا
تاریخ ثبت: 1397/04/10

 پاتایا شهری با جاذبه های توریستی فراوان و طبیعت زیبا است که می توان انواع پاساژها و فروشگاه و بازارها را در آن مشاهده کرد و به راحتی هر کسی با هر سلیقه ای که دارد می تواند کالای مورد نیاز خود را تهیه و خریداری کند. در پاتایا جنس هایی با قیمت های ارزان وجود دارد که مسافران تور تایلند  باید حواستان باشد و کیفیت محصول را بررسی کنید. برای راهنمایی بیشتر همراه با آسمان آبی باشید.

سوغات-پاتایا

زمانی که در پاتایا می خواهید چیزی بخرید یا به دنبال سوغاتی برای کسی هستید می توانید به فروشگاه های موجود در خیابان های بیچ روز «Beach Road» و سکند رود «Second Road» که در راستای یکدیگر هستند بروید و از مغازه هایی که موجود است ظرف های سفالی ، مجسمه های بودا ، انواع پوشاک  ، ظروف های حکاکی شده و ...  اجناسی را جهت یادگاری یا سوغات برای کسی بخرید. از فروشگاهی که پیشنهاد می شود برای خرید بروید مرکز خرید مایک است که در محل اتصال این دو خیابان اصلی قرار دارد و یا برای خریدن لباس های محلی و کیف و کفش ، کتاب های دو زبانه ،  دوربین ، گوشی ، و ... به مرکز خرید رویال گاردن پلازا   بروید.

در پاتایا اجناس های مختلف زیادی وجود دارد که می توانید برای سوغاتی خریداری کنید که معروف ترین  آنها  ظرفهای چوبی ، سفالی ، لاکی ، نقره که روی آنها با حکاکی تزیین شده ، کیف پارچه ای ، عروسک وهای دست ساز و انواع صنایع دستی ، پارچه های از جنس نخی و ابریشم و کتان ، سنگهای زینتی گران قیمت و تندیس های خدایان بوداییان می باشد.

اگر به دنبال سوغاتی هایی از محله های کوچک کشور تایلند هستید می توان سری به مرکز خرید او‌تی‌او‌پی «OTOP» بزنید  که علاوه بر پوشاک و صنایع دستی و ... وسیله های متفاوت مانند مجسمه‌های چوبی بودا و دیگر خداییان شرقی به نام  شیوا (Shiva)و مانند موتورسیکلت‌ها و خانه‌هایی ار جنس چوب که با دست ساخته شده اند را تهیه کنید.

سوغات-پاتایا-تایلند