خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی
مرکز خرید سوریا کی‌ال‌سی‌سی کوالالامپور
تاریخ ثبت: 1397/03/22

Suria KLCC Shopping Mall

کوالالامپور یکی از توریستی ترین شهرهای مالزی و پایتخت این کشور است که پر از مکان های توریستی و طبیعت های زیبا، معبدهای بودایی و .... است که علاوه بر همه اینها این شهر به دلیل وجود مرکز خریدهای فراوان و متنوع، برای خرید کردن مناسب است. از جمله مرکز خرید های حائز اهمیت  این شهر می توان مرکز خرید سوریا کی‌ال‌سی‌سی را نام برد . برای آشنایی بیشتر آژانس آرزوی آسمان آبی را دنبال کنید.

مرکز خرید سوریا کی‌ال‌سی‌سی در قسمت پایین برج دوقلو پتروناس واقع شده است که در سال 1999 میلادی در شش طبقه افتتاح شد. این مجموعه بسیار شیک است و صادرکننده مد و زیبایی در کشور مالزی می باشد، قرار گرفتن  این مرکز خرید درون برج های دوقلو پتروناس ، آکواریوم کی‌ال‌سی‌سی و تونل سبب شده که گردشگران و بازدیدکنندگان زیادی را به سوی خود جذب کند و در بین مسافران تور مالزی بسیار مشهور شود. در مرکز خرید سوریا کی‌ال‌سی‌سی  مالزی غیر از موارد ذکر شده، خانه ارکستر مالزی نیز قرار دارد که یک دلیل دیگر برای مهم بودن مرکز خرید سوریا کی‌ال‌سی‌سی است. و همچنین امکان دسترسی راحت به آن سبب شده آن را نسبت به مراکز خرید دیگر متمایز کند.

طراحی داخلی سوریا کی‌ال‌سی‌سی ، شبیه مراکز خرید اروپایی می باشد. داشتن فضای سبز درون و بیرون مجموعه و  استفاده از الگوهای هندسی خاص جهت تزیین طبقات با سنگ مرمر سفید و به کار بردن پنجره های شیشه ای فراوان برای جذب نور آفتاب در بیشتر ساعات همگی از خصوصیات ویژه این مرکز خرید می باشد.

برندهای لوکس مانند Calvin Klein ، Christian Dior ، Ralph Lauren  و ....  در طبقه های اولیه این مرکز خرید مشاهده می شود و تقریباً نزدیک به 320  برند مطرح در این مجموعه وجود دارد . بانک های مختلف، رستوران های محلی و بین المللی، فست و فود و کافه-بار های متنوع، سوپرمارکت های بزرگ، طبقه مخصوص به فروش وسایل و پوشاک برای نوجوانان و ... از امکانات دیگر این مرکز خرید برای خریداران است. دوازده پرده نمایش فیلم های سینمایی نیز در مرکز خرید سوریا موجود است که از امکانات ویژه ای برخوردار است.

SuriaKLCCShoppingMall

Malaysia-KualaLumpur-SuriaKLCCShoppingMall

SuriaKLCCShoppingMall-kualalumpur