خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی
فودکورت کی ال سی سی کوالالامپور
تاریخ ثبت: 1397/03/22

SuriaKLCC FoodCourt

مالزی کشوری است که علاوه بر مکان های گردشگری زیبا  ، دارای رستوران و غذاخوری های فراوانی می باشد که غذاهای خوشمزه ارائه می دهند . کوالالامپور ، پایتخت و یکی از توریستی ترین شهرهای این کشور است ، وجود فودکورت های متنوع در این شهر سبب شده که گردشگران و مسافران تور مالزی حتما برای یکبار هم که شده سری به آنها بزنند و مزه ی غذاهای آن را امتحان کنند ، برای نمونه می توان فودکورت کی ال سی سی را نام برد که دارای طرفداران بسیاری است. همراه با آژانس آرزوی آسمان آبی باشید تا بیشتر درباره آن اطلاعات کسب کنیم.

فودکورت کی ال سی سی  از جمله مکان هایی می باشد که بدون شک در مسیر گردشگران و مسافران تور کوالالامپور خواهد بود که برنامه گردش و تفریح دارند. این مجموعه درون مرکز خرید سوریا کی ال سی سی کوالالامپور واقع شده است و غذاهایی متنوع و بسیاری را از نقاط مختلف جهان در زیر یک سقف ارائه میدهد. زمانی که به این مجموعه می روید می توانید با قدم‌زدن در آن، غرفه‌هایی را مشاهده کنید که غذاهای مختلفی از کشورهای مانند هند، مالزی، چین، ترکیه ، تایلند، ، ژاپن، مراکش و ... ارائه میدهند و همچنین در این مرکز این امکان وجود دارد که  فست‌فودهای معروفی مثل سابوی و مکدونالد  را در کنار یکدیگر مشاهده کنید. بازدیدکنندگان و مسافران تور مالزی در این مجموعه هر چیزی را که دوست دارند از غذاهایی با برنج، هات‌داگ، و پیتزا و ساندویچ را می توانند تهیه کنند. این فودکورت دارای چشم‌اندازی بسیار زیبای است به گونه ای که پارک کی ال سی سی را می توانید تماشا کنید، از همین رو به یک مکان توریستی ایده آل  برای صرف ناهار و شام تبدیل شده است .

منطقه کی ال سی سی کوالالامپور برای افرادی که تصمیم دارند به مرکز شهر بروند و همچنین از جاذبه های دیدنی  و مراکز خرید دیدن کنند نزدیک می باشد.

KLCCfoodcourt

malaysia-KLCCfoodcourt