خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی
مرکز خرید سیتیز نیشان تاشی استانبول
تاریخ ثبت: 1397/03/28

City's Nişantaşı Istanbul

 

اسم شهر استانبول با مد و خرید گره خورده و همیشه در لیست پر‌طرفدار‌ترین مقاصد خرید دنیا‌ قرار دارد. از یک طرف بازار‌های سنتی و اغلب تاریخی پر از اجناس رنگارنگ که تماشای آن‌ها ساعت‌ها سرگرمتان می‌ کند، از طرف دیگر مراکز خرید استانبول با دنیای مدرنشان که بهشت عاشقان مد و لباس است. آرزوی آسمان آبی شما را با یکی از این مراکز خرید محبوب آشنا می کند.

مرکز خرید نیشان تاشی استانبول در خیابان تسکیویه، و در منطقه ی نیشان تاشی شهر استانبول قرار دارد. این منطقه، از مناطق تاریخی استانبول  و مرکز مد در ترکیه است که برند های تجاری بین المللی معتبری را در آن می توان یافت. در گذشته در این منطقه مسابقات تیراندازی با حضور شاه کشور برگزار می شده است اما در زمان عبدالحمید پادشاه کشور ترکیه، این منطقه به عنوان مکانی برای پذیرایی از مهمانان جشن عروسی خواهرش که دو هفته به طول کشیده است انتخاب می‌شود، دقیقا جایی که هم به کاخ دلما باغچه و هم یلدیز نزدیک بوده است.

مرکز خرید نیشان تاشی 150 فروشگاه دارد که شامل نمایندگی هایی از برند های داخلی و خارجی، کافه و رستوران می باشد. رستوران های ایتالیایی، مکزیکی و رستوران هایی با سرو غذاهای بین المللی در فود کورت این مجموعه به چشم می خورند. در بالاترین طبقه این مرکز خرید سالن سینما قرار دارد. استار باکس و همچنین کافه های زنجیره ای سکند کاپ کافی که یک برند کانادایی است، برای اولین بار در نیشان تاشی در طبقه اول این مرکز خرید شعبه خود را راه انداختند. 

مرکزخرید-سیتیز-نیشان-تاشی-استانبول-ترکیهمرکزخرید-سیتیز-نیشان-تاشی-استانبول