خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی
مرکز خرید ایستینیه پارک استانبول
تاریخ ثبت: 1397/03/29

İstinye Park Shopping Mall Istanbul

در این که کشور ترکیه یکی از ابرقدرت های تولید پوشاک در آسیا و بخصوص خاورمیانه است هیچ شکی نیست. سالانه گردشگران زیادی به قصد خرید پوشاک به این کشور و بخصوص شهر استانبول سفر می کنند، زیرا هزینه ی خرید پوشاک در این کشور به نسبت بسیاری از کشور های دیگر از جمله ایران ارزان تر است. در شهری مانند استانبول که صدها مرکز خرید و بازار برای تهیه ی پوشاک وجود دارد کمی انتخاب در مورد محل مناسب برای خرید دشوار می شود، که اغلب مسافران از تجربیات دیگران در این زمینه استفاده می کنند.

آرزوی آسمان آبی می خواهد یکی از این مراکز خرید که در آن انواع برندهای بین المللی و سرگرمی های مختلف به چشم می خورد را به شما معرفی کند.

مرکز خرید ایستینیه پارک که نسبت به مراکز خرید دیگر در شهر استانبول کوچکتر است بدلیل کیفیت بالای اجناس و محیط دوست داشتنیش، گردشگران زیادی را به سوی خود جذب می کند. این مرکز خرید در زمینی به مساحت 270 هزار متر مربع، در سال 2007 افتتاح شد. این مرکز، 300 فروشگاه پوشاک دارد که برند هایی از جمله شنل، کلوین کلین، زارا و بنتون را شامل می شود.

 در این مکان ۱۲ سالن به تفریحاتی چون سینما و تئاتر و ورزشگاه اختصاص داده شده که گردشگران را سرگرم می کنند و از همه بهتر این که در ایستینیه پارک می توانید در فضای باز به تماشای فیلم و تئاتر بپردازید و فیلم های سه بعدی تماشا کنید. از دیگر جذابیت های این مرکز، وجود رستوران های متعدد است که هر کدام رنگ و بوی خاصی دارد.

در محوطه ی خارجی این مرکز، بازار محلی ایستینیه پارک به چشم می خورد که نشانگر فرهنگ و آداب مردمان ترک است. این بازار در واقع نوعی بازار تره بار است که دور تا دور آنرا رستوران های مختلف احاطه کرده اند.

مرکز-خرید-ایستینیه-پارک-استانبولمرکز-خرید-ایستینیه-پارک-استانبول-ترکیه