خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی
مرکز خرید گالریا استانبول
تاریخ ثبت: 1397/03/29

Galleria Shopping mall Istanbul

مرکز خرید گالریا یکی از اولین مراکز خرید شهر استانبول می باشد که در دهه 80 میلادی به دستور نخست وزیر وقت استانبول ساخته شد. این مرکز خرید به تقلید از مرکز خرید گالریا شهر تگزاس آمریکا در مساحتی بالغ بر 77 هزار متر مربع ساخته شده است. اگر می خواهید در تور استانبول خود سری به این مرکز خرید بزرگ بزنید با آژانس آسمان آبی همراه باشید.

مرکز خرید گالریا در نزدیکی فرودگاه آتاتورک استانبول و در منطقه باکیرکوی قرار دارد. این مرکز خرید در 4 طبقه دارای مغازه های معتبر پوشاک می باشد که می توانید برخی از برند های معروف بین المللی و ترک را در این مرکز خرید پیدا کنید.

علاوه بر خرید کردن، مرکز خرید گالریا مجموعه ی مناسبی برای تفریح و سرگرمی می باشد. سالن های سینمای آن جدید ترین فیلم های ترکی و بین المللی را به نمایش می گذارند و پیست اسکی روی یخ بزرگ آن مکان مناسبی برای تفریح می باشد. این مرکز خرید در سال 1990 به عنوان یکی از بهترین مراکز خرید دنیا معرفی شده است. برای رفتن به مرکز خرید گالریا می توانید از اتوبوس استفاده کنید و توجه داشته باشید که مانند خیلی از مراکز خرید شهر استانبول، این مرکز خرید نیز از ساعت 10 صبح تا 10 شب باز می باشد.

مرکز-خرید-گالریا-استانبول

مرکز-خرید-گالریا-استانبول-ترکیه