خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی
میدان پیازا باتومی
تاریخ ثبت: 1397/04/30

Piazza Square Batumi

اگر دوست دارید در تور باتومی خود احساس کنید در اروپا و به خصوص ایتالیا قرار دارد، حتماً به میدان پیازا سری بزنید. این میدان یکی از پر طرفدارترین و شلوغ ترین مکان های شهر باتومی می باشد که به خاطر طراحی منحصر به فرد خود در این شهر، به یک جاذبه گردشگری تبدیل شده است.

میدان-پیازا-باتومی

میدان پیازا حدود 5700 متر مربع مساحت دارد و مجموعه ای شامل هتل، انواع کافه و رستوران ها در اطراف آن به چشم می خورد. آرزوی آسمان آبی به شما پیشنهاد می کند که در هنگام غروب خورشید و شب به این میدان زیبا سری بزنید و از موسیقی زنده و انواع برنامه ها شبانه لذت ببرید. بسیاری از خواننده های معروف جهانی، در بازدید خود از شهر باتومی در این میدان کنسرت خود را برگزار می کنند.

معماری میدان پیازا به سبک و سیاق اروپایی و ایتالیایی می باشد و در طراحی آن از موزایئیک و شیشه استفاده شده است و به همین دلیل به یکی از اماکن با کلاس شهر باتومی تبدیل شده است. برای دسترسی به میدان پیازا کافی است از خط اتوبوس شماره 10 یا 15 استفاده کنید که هر دو در میدان پیازا ایستگاه دارند . بیشتر توریست های تور باتومی که از این میدان بازدید می کنند ادعا دارند این میدان واقعا از باقی شهر متفاوت است.

میدان-پیازا-باتومی-گرجستان