خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی
مرکز خرید باتومی پلازا
تاریخ ثبت: 1397/07/29

Batumi Plaza

شهر باتومی ، بعد از تفلیس دومین شهر بزرگ گرجستان است. این شهر هر روز در صنعت گردشگری رو به پیشرفت می باشد و پایتخت تفریحات و گردشگری در کشور گرجستان می باشد. این توسعه تجاری سبب شده تا مراکز خرید جدید و مدرنی در شهر باتومی احداث شود. در این بخش آژانس آرزوی آسمان آبی به معرفی مرکز خرید باتومی پلازا می پردازد، همراه ما باشید.

مرکزخرید-باتومی-پلازا

مانند دیگر شهرهای توریستی جهان، مرکز خرید باتومی پلازا نیز بیشتر از یک مرکز تجاری ساده است. این مجموعه علاوه بر انواع فروشگاه‌ها، امکانات تفریحی مانند سینما و سالن بولینگ و محوطه‌ی مخصوص بازی کودکان و... را در خود جای داده است و در آن تمام امکانات مورد نیاز برای مسافران تور باتومی وجود دارد تا چند ساعت تفریح همراه با خانواده را در این مجموعه تجربه کنند.

مرکز خرید باتومی پلازا در قلب شهر باتومی می باشد و جدا از مرکز خرید از قسمت های مختلفی تشکیل شده است . ساختمان‌های اداری، مرکز خرید دو طبقه، سینما، رستوران، کافه، سالن زیبایی، باشگاه ورزشی، استخر استاندارد المپیک، هتل چهار ستاره، پارکینگ در طبقات زیر همکف و واحدهای مسکونی، از بخش‌های مختلفی است که در این مرکز خرید قرار دارند. مرکز خرید باتومی پلازا برای خرید محصولات تولید داخلی از جمله انواع زیورآلات و محصولات نقره، عینک آفتابی و... مناسب است. رستوران این مجموعه نسبتا ارزان است و غذاهای محلی سرو می‌کند.

مرکزخرید-باتومی-پلازا-گرجستان