خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی
فروشگاه آرت گالری باتومی
تاریخ ثبت: 1397/07/29

Art Gallery Batumi

یکی از نکات در مسافرت خرید سوغاتی محلی است که به آنجا سفر کرده ایم و اغلب مسافران یک چیز کوچک هم که شده برای سوغات یا برای یادگاری خریداری می کنند، پس بد نیست اطلاعاتی از فروشگاه و مراکز خرید مقصد مورد نیاز داشته باشیم. آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی قصد دارد شما را با فروشگاه آرت گالری که در شهر باتومی کشور گرجستان است، آشنا کند.

آرت گالری، فروشگاهی است که در خیابان روستاولی (Rustaveli) باتومی قرار دارد و جزو محبو‌ب‌ ترین فروشگاه‌هایی است که در این شهر موجود است و برای مسافران تور باتومی بهترین انتخاب می باشد. در فروشگاه آرت گالری هر آنچه که از شهر باتومی می خواهید به چشم می خورد. در این فروشگاه این امکان وجود دارد که مشتریان برای سوغاتی‌های خوراکی پیش از خرید آن را امتحان کنند. فروشنده‌ها رفتاری خیلی صمیمانه و خوبی با خریداران دارند و به خوبی شما را راهنمایی می‌کنند.

لازم به ذکر است که در آرت گالری باتومی می‌توانید خرید خود را با کارت اعتباری انجام دهید. سوغاتی های باتومی شامل انواع خوراکی های خاص و خوشمزه گرجستانی مثل: پنیر – ادویه – چورچخلا – چای – مربا که شامل مربای گردو، گیلاس سفید، دانه ی کاج و فیجوا میباشد. و همچنین لباس های سنتی – اشیای سرامیکی – مجسمه های مینیاتوری – رومیزی های سنتی – زیورآلات نقره – شال های پشمی – زیورآلات میناکاری از سوغات های باتومی هستند که میتوانید خریداری کنید و با دستی پر از یادگاری های زیبا از باتومی به شهر خودتان برگردید.