خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی
مرکز خرید لوازم کامپیوتری پانتیپ پلازا بانکوک
تاریخ ثبت: 1397/12/02

Pantip Plaza Shopping Mall Bangkok

زمانی که می خواهید در پایتخت تایلند، شهر بانکوک خرید کنید مراکز خرید متعددی پیش روی شما قرار دارد. در این شهر با وجود مراکز خریدی که وجود دارد مسافران تور تایلند به راحتی می توانند کالاهای مورد نیاز خود را پیدا و خریداری کنند. در شهر توریستی بانکوک، خرید کردن در یک مرکز خرید بیشتر از قدم زدن و دیدن است، در این شهر به صورت شبانه روزی می توانید خرید کنید. در این بخش آژانس آرزوی آسمان آبی قصد دارد تا شما را با یکی از مرکز خریدهای معروف شهر بانکوک که مختص به لوازم کامپیوتری می باشد به نام مرکز خرید پانتیپ پلازا آشنا کند.

پانتیپ-پلازا-بانکوک

برای کسانی که به تکنولوژی و لوازم دیجیتال علاقه دارند، مرکز خرید پانتیپ پلازا (Pantip Plaza) مانند بهشت روی زمین می ماند. گردشگران و مسافران تور بانکوک که به دنبال خرید لوازمی همچون گوشی، نوت‌بوک یا به‌روزترین لوازم دنیا هستند، پانتیپ پلازا (pantip Plaza) بهترین مقصد می باشد.  داخل این مرکز خرید از طبقه‌ همکف تا سقف، سرتاسر مغازه‌های کامپیوتری و لوازم الکتریکی و حتی انواع لنزهای دوربین می باشد. اگر می خواهید به پانتیپ پلازا بروید، حتما دقت کنید که وقت کافی برای دیدن آن داشته باشید.

پانتیپ-پلازا-بانکوک-تایلند

مرکز خرید پانتیپ پلازا بانکوک به عنوان مادر تمام مغازه ها و فروشگاه های کامپیوتری در کشورتایلند محسوب می شود و یک محیط فوق‌العاده برای پیدا کردن لوازم کامپیوتری با قیمت‌های مناسب است. بد نیست بدانید که این مجموعه کمی به دلیل فروش سی‌دی و دی‌وی‌دی‌های تقلبی بدنام شده است. این بازار هنوز بورس بهترین لوازم الکتریکی در تایلند است که به تعمیرات و امور دیگر هم رسیدگی می‌کنند.

پانتیپ-پلازا