خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی
مرکز خرید پلاتینوم بانکوک
تاریخ ثبت: 1397/12/02

 Platinum Fashion Mall

بانکوک یکی از شهرهای گردشگری و پایتخت کشور تایلند می باشد که در بین علاقه مندان به تورهای جنوب شرق آسیا محبوبیت خاص خود را دارد و در طول سال مورد بازدید خیلی از گردشگران از اکثر نقاط مختلف جهان قرار می گیرد. این شهر دارای تعداد زیادی مراکز خرید و بازار می باشد. یکی از مرکز خریدهای مشهور در این شهر مرکز خرید پلاتینوم می باشد. در ادامه برای آشنایی بیشتر با این مجموعه همراه با آژانس آرزوی آسمان آبی باشید.

مرکزخرید-پلاتینوم-بانکوک-تایلند

مرکز خرید پلاتینوم شامل 1300 مغازه و فروشگاه می باشد و شباهت زیادی به بازار آخر هفته چاتوچاک دارد، با این تفاوت که در یک محیط سر بسته قرار دارد. در این مرکز خرید گردشگران و مسافران تور بانکوک می توانند اجناس مورد نیاز خود را با قیمت مناسب تهیه و خریداری کنند. کنار رستوران این مجموعه، فست فودهایی بزرگ به همراه کافه هایی وجود دارد، که برای افرادی که خسته شده اند و می خواهند چیزی میل کنند مناسب است. چند طبقه از مرکز خرید پلاتینوم به بخش های خرده فروشی اختصاص دارد و طبقات دیگر مخصوص عمده فروشی می باشد. در قسمت خرده فروشی این مرکز خرید می توانید انواع لباس، محصولات چرمی، کیف و کفش را خریداری کنید. بد نیست بدانید که در این مرکز مانند دیگر مراکز خرید طبقه ای مخصوص به کودکان می باشد.

با استفاده از ایستگاه های منوریل  (Ratchathewi) می توان به مرکز خرید پلاتینوم (Platinum Fashion Mall) دسترسی پیدا کرد، یا از ایستگاه چیدلوم (Chidlom) با 10 دقیقه پیاده روی به آن رسید. ساعت کاری این مجموعه هر روز از ساعت 10 صبح شروع می شود و تا 10 شب برای بازدیدکنندگان و مسافران تور بانکوک باز می باشد. بد نیست بدانید که مرکز خرید پانتیپ پلازا (Pantip Plaza) کمی پایین تر از مجموعه پلاتینوم قرار دارد.

مرکزخرید-پلاتینوم-بانکوک