خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی
مرکز خرید سیام سنتر بانکوک
تاریخ ثبت: 1397/12/02

Siam Center Bangkok

تایلند، کشوری است که در قسمت جنوب شرقی آسیا واقع شده است و به دلیل برخورداری از جاذبه های گردشگری فراوان، طبیعت زیبا، معابد و مراکز خریدی که دارد در جهان مشهور می باشد. پایتخت آن شهر بانکوک می باشد که خود از شهرهای توریستی در تایلند محسوب می شود و در سال میزبان تعداد زیادی گردشگر از نقاط مختلف جهان می باشد. این شهر علاوه بر طبیعت شگفت انگیز، مکان های تفریحی و سرگرمی دارای تعداد زیادی مراکز خرید است. برای نمونه می توان مرکز خرید سیام سنتر (siam Center) را نام برد که در شهر بانکوک شناخته شده است. در این مطلب آژانس آرزوی آسمان آبی قصد دارد تا شما را با این مجموعه آشنا کند، در کنار ما باشید.

سیام-سنتر-بانکوک

 ساختمان سیام سنتر (Siam Center) در سال 2013 میلادی مورد بازسازی قرار گرفت و فضایی ایجاد کرد که مسافران تور بانکوک می توانند یک خرید متفاوت در این مرکز خرید را تجربه کنند. درون سیام سنتر نزدیک به 200 برند جهانی و تایلندی وجود دارد که بعضی از آنها از طراحان مشهور تایلند می باشند. حدوداً 40 سال است که از ساخت سیام سنتر می گذرد اما همچنان ارائه دهنده محصولات جدید و مد روز جهان می باشد. مرکز خرید سیام نزدیک به ایستگاه مونوریل سیام می باشد که افراد و مسافران تور تایلند می توانند از آنجا در پیاده روی سرپوشیده آن به راحتی به آن دسترسی پیدا کنند.

مرکزخرید-سیام-سنتر-بانکوک-تایلند

سیام سنتر بانکوک (Siam Center) بیشتر به خاطر وجود بوتیک هایی با قیمت بالا شناخته شده است و اکثر برندهای موجود در آن نیز شعبه دارند. این مرکز خرید در بین جوانان و افرادی که به دنبال مد و فشن هستند، محبوبیت ویژه ای دارد. بزرگترین شعبه برند Forever 21 دقیقا در کنار ورودی پاساژ قرار دارد و در کنار آن برندهای دیگر بین المللی مانند Steve Madden shoes، Nike، Accessorize، Havianas، SuperDry و Levis نیز هستند. در سیام سنتر عناصر طبیعی درکنار تجهیزات با تکنولوژی بالا قرار دارد. چندین بوفه غذا در فودکورت مجموعه در طبقه بالای مرکز تجاری سیام در محیطی بزرگ موجود هستند. سقف بلند، استفاده از نور طبیعی و وجود گل و گیاه باعث شده است که هوای تازه همواره در آنجا جریان داشته باشد. همچنین انواع غذاهای متنوع آسیایی و بین المللی در آنجا سرو می‌شود که می توانید انتخاب و نوش جان نمایید.

مرکزخرید-سیام-سنتر-بانکوک