خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی
مرکز خرید سیام دیسکاوری بانکوک
تاریخ ثبت: 1397/12/02

Siam Discovery Bangkok

هنگامی که تور بانکوک را برای سفر انتخاب می کنید، جدا از مشاهده مکان های توریستی و استفاده از امکانات تفریحی و سرگرمی که دارد، خرید کردن از جاذبه های گردشگری در بانکوک محسوب می شود. با وجود مراکز خرید متعددی که در این شهر وجود دارد، گردشگران و مسافران تور تایلند می توانند به راحتی کالای مورد نیاز خود را تهیه و خریداری کنند. آژانس آرزوی آسمان آبی در این بخش، شما را با یکی از مراکز خرید معروف در شهر بانکوک به نام سیام دیسکاوری آشنا می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

مرکزخرید-سیام-دیسکاوی-بانکوک

سیام دیسکاوری (Siam Discovery)، یکی از مراکز خرید لوکس و مدرن در شهر بانکوک است که بازدیدکنندگان و مسافران تور بانکوک می توانند در آن یک خرید متفاوت و دلچسب را در مقایسه با دیگر مراکز خرید این شهر تجربه کنند. سال 2016 میلادی کل ساختمان این مجموعه مورد بازسازی قرار گرفت. در طبقه همکف مرکز خرید سیام دیسکاوری (Siam Discovery) بوتیک های شیک و مدرن به همراه فروشگاه های اصلی این مرکز خرید مانند Issey Miyake، دیزل و Comme des Garcons قرار دارد. اگر به طبقات بالای مجموعه سری بزنید، کمبود مشخص و واضح فروشگاه ها را تماشا خواهید کرد. اما در این طبقات کالاها به شکل طبیعی قرار گرفته اند، این روش برای سال‌ها در ژاپن و کره صورت می گرفت، اما امروزه مرکز خرید سیام دیسکاوری برای نخستین بار این تجربه جدید را در پایتخت کشور تایلند، شهر بانکوک عملی کرده است. برای گردشگران و مسافران تور تایلند دیدن هر طبقه با دکوراسیون و طراحی های ویژه ای که دارد، حال و هوای تازه ای دارد.

در طبقه همکف مرکز خرید سیام دیسکاوری بوتیک‌های عرضه‌ کننده طراحان مشهور ژاپنی از جمله Beautiful People و Tsumori Chisato و Miharayasuhiro را در بین خیلی از کارهای شناخته جهان قرار دارد. اکثر اجناسی که در این مرکز خرید به فروش می رسد متعلق به کشور تایلند می باشد. تعدادی جواهرفروشی و فروشگاه لوازم خانه در این مرکز خرید وجود دارد و برای کسانی که می خواهند چند ساعت وقت خود را بگذرانند سیام دیسکاوری در طبقه بالای مرکز خرید سیام دیسکاوری یک مکان مناسب وجود دارد. طبقه ششم مرکز خرید سیام دیسکاوری، به موزه مجسمه‌های مومی مادام توسو، یک سالن غذا با رستوران‌هایی چند ملیتی و یک مرکز بدنسازی اختصاص یافته است.

مرکزخرید-سیام-دیسکاوی-بانکوک-تایلند