خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی
مرکز خرید سیام پاراگون بانکوک
تاریخ ثبت: 1397/12/02

Siam Paragon Bangkok

شهر بانکوک پایتخت کشور تایلند است که در جنوب شرق آسیا واقع شده است. بانکوک از شهرهای توریستی تایلند می باشد که به دلیل وجود جاذبه های گردشگری و معابد و  مراکز خرید شیک و مدرن معروف می باشد. در سال افراد زیادی به این شهر سفر می کنند. بسیاری از مسافران تور تایلند و گردشگران در این شهر به دنبال مرکز خریدی برای خرید کردن و گرفتن سوغات می باشند. در این بخش آژانس آرزوی آسمان آبی قصد دارد تا به معرفی یکی از مراکز خرید معروف بانکوک به نام مرکز خرید سیام پراگون (Siam Paragon) بپردازد.

مرکز-خرید-سیام-پاراگون

سیام پراگون، یکی از مراکز خرید لوکسی است که در شهر بانکوک قرار دارد، طراحی این مجموعه بسیار زیبا و شیشه ای می باشد. این مرکز خرید در 10 طبقه ساخته شده است و دارای زمینی به وسعت 400 متر مربع می باشد. مسافران تور بانکوک می توانند با وارد شدن به مرکز خرید سیام پاراگون برترین برندهای دنیا را در زمینه لباس ، کیف و کفش، عطر، لوازم آرایشی، ساعت، جواهرات و ... مشاهده کنند.

مرکز-خرید-سیام-پاراگون-بانکوک

دیدنی ها و سرگرمی های مرکز خرید سیام پراگون بانکوک، تنها در مغازه و فروشگاه خلاصه نمی شود. در این مجموعه بزرگ، بهترین و وسیع ترین آکواریوم بانکوک در زیرزمین سیام پاراگون وجود دارد. هنگامی که از آکواریوم آن دیدن کردید، می توانید به سینماهای با کیفیتی که وجود دارد مراجعه کنید. در مرکز خرید سیام پاراگون بانکوک چندین رستوران و فودکورت معروف وجود دارد و گردشگران و مسافران تور تایلند می توانند غذاهای خوشمزه و لذیذ را امتحان کنند. امکانات تفریحی و سرگرمی های دیگری در مرکز خرید سیام پاراگون بانکوک وجود دارد که برای نمونه می توان به شهربازی کیدزانیا، سالن بزرگ نمایشگاه ها و سالن بولینگ اشاره کرد.

جالب است بدانید مکانی که امروزه مرکز خرید سیام پاراگون بانکوک در آن قرار دارد، در گذشته چندین سال، هتل سیام اینترکانتیننتال قرار داشت که به مدت 30 سال در اختیار قصر سا پاتوم و املاک پادشاهی کشور تایلند بود. سرانجام در سال 2002 میلادی آن را خراب کردند و طرح ساخت مرکز خریدی وسیع و مدرن را شروع کردند.

مرکز-خرید-سیام-پاراگون-بانکوک-تایلند