خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی
تور نمایشگاه سنگ شیامن 6 شب با پرواز ماهان ویژه 23 اسفند 98

تور چین(۱ شب گوانجو + ۴ شب شیامن + ۱ شب گوانجو ) ویژه 23 اسفند 98 تا 1 فروردین99 
خدمات تور نمایشگاه شیامن ۲۰۲۰

ویزای انفرادی
پرواز مستقیم با هواپیمایی ماهان
ترانسفر فرودگاهی و نمایشگاهی
اقامت در هتل های 4 ستاره
صبحانه بوفه
ترانسفر بین شهرهای مقصد
تور لیدر با تجربه
بیمه مسافرتی رایگان

برنامه سفر

روز اول ورود به گوانجو

 پرواز مستقیم شما با هواپیمایی ماهان صبح روز دوشنبه در فرودگاه بین المللی گوانجو به زمین می نشیند. پس از گذراندن مراحل اداری پلیس گذرنامه چین و رد شدن از گمرک، تور لیدر شما

با در دست داشتن پلاکارد منتظر شما است و پس از خوش آمدگویی شما را تا محل هتل محل اقامت شما همراهی کرده و در کلیه مراحل ورود به هتل در کنار شما است. شما می توانید کلیه سوالات خود در خصوص کشور چین و برنامه تور را با وی مطرح کرده و در صورت نیاز نسبت به خرید یوان و یا سیم کارت کشور چین اقدام کنید.
الباقی روز به طور کامل در اختیار خود شما است و پس از دریافت کردن اتاق خود در هتل، می توانید به گشت و گذار در شهر و اطراف محل اقامت خود بپردازید.
روز دوم حرکت از گوانجو به سمت شیامن
روز سوم / روز چهارم / روز پنجم آزاد
روز ششم حرکت از شیامن به سمت گوانجو
روز هفتم بازگشت به تهران

توضیحات:

نمایشگاه بین المللی سنگ شیامن China Xiamen International Stone Fair ازجمله مهم‌ترین رویدادهای صنعت سنگ است که همه‌ساله چهار روز در ماه مارس (اواخر اسفند) در چین برگزار می‌شود. این نمایشگاه در زمینه تولید محصولات سنگی و ماشین‌آلات مرتبط با استخراج، تولید، بسته‌بندی، توزیع و فروش سنگ فعالیت می‌کند و میعادگاه بازدیدکنندگان و غرقه دارانی از سراسر دنیا است که برای عرضه تازه‌ترین محصولات خود در این صنعت در شهر شیامن گرد هم می‌آیند. نمایشگاه سنگ شیامن که لقب بزرگ‌ترین نمایشگاه سنگ دنیا را با خود یدک می‌کشد از بخش‌های مختلفی ازجمله بخش بلوک‌های طبیعی و سنگ خام، دستگاه‌های برش سنگ، سنگ‌های کاربردی آشپزخانه و بخش آرایه‌گری داخلی، بخش تولیدات حفاظت از سنگ، بخش مرتبط با سنگ‌های مورد مصرف مناظر طبیعی، بناهای یادبود و مجسمه‌سازی، بخش ماشین‌آلات و ابزار برش و حکاکی سنگ، و نهایتا بخش سنگ مصنوعی تشکیل شده است. نیل گشت روز، کارگزار تخصصی تور چین، در راستای فعالیت خود تور نمایشگاه سنگ شیامن را به شرح زیر برگزار می کند.
این رویداد بسیار ویژه، بیستمین سالگرد نمایشگاه  Xiamen Stone است که در ۴ روز از ۱۶ تا ۱۹ مارچ در Xiamen برگزار می شود.

ردیف خدمت تعداد توضیحات
1 لیدر فارسی زبان
2 ترانسفر فرودگاهی
3 بلیط رفت و برگشت
4 بیمه مسافرتی
5 اقامت در هتل با صبحانه
ردیف مدرک تعداد
6 پاسپورت حداقل 7 ماه اعتبار داشته باشد
7 عکس 4*6