خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی

کاهش پروازهای مسافرتی در آینده نه چندان دور

1397/05/28 | تعداد نظرات :0 |
آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی
|
اخبار

در پی زیاد شدن قیمت پروازهای داخلی و خارجی و همچنین نرخ ارز مسافرتی در بازار ثانویه، مشخص است که در آینده نه چندان دور باید منتظر کاهش پرواز داخلی باشیم. به خاطر سیاست های جدید ارزی بانک مرکزی، کم شدن مسافران و به دنبال پرواز های داخلی و خارجی در آینده منطقی می باشد.  

در حال حاضر از استان اصفهان پروازهایی هستند که مستقیم به مسیرهایی مانند ترکیه، دبی، اتریش، تفلیس، کویت و نجف میروند.

مدیر کل فرودگاه شهید بهشتی، آقای حسن امجدی در همین راستا گفت: اقدامات استانداری استان اصفهان برای افتتاح شرکت هواپیمایی مخصوص اصفهان و با در نظر گرفتن دو پروژه حائز اهمیت وسیع کردن پارکینگ فرودگاه و ترمینال پروازهای خارجی این قابلیت که مستقیم پروازهای خارجی به سایر کشورهای اروپایی از اصفهان را ایجاد کرده است.

 طرح توسعه پارکینگ فرودگاه نزدیک به دو ماه است که شروع شده است و تقریباً از سال گذشته ترمینال پروازهای خارجی شروع شده است که طبق آمار هر دو پروژه باید در طی یک سال و نیم به پایان برسند.

یکی از فعالیت های فرودگاه برای بیشتر شدن تعداد سفرها، پروژه توسعه ترمینال پروازهای خارجی یا مساحتی بیشتر از شش هزار متر مربع به پانزده هزار متر مربع می باشد که گنجایش همزمان پروازها در پارکینگ فرودگاه را از 10 الی 23 پرواز را دارد. برای اطلاع از اخبار گردشگری و نرخ تورهای خارجی و داخلی آژانس آرزوی آسمان آبی را دنبال کنید.

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه