خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی
عضویت در کانال تلگرام
02188480650 09122265941 همه روزه حتی روزهای تعطیل

تور کوش آداسی نوروز 99

 تور کوش آداسی نوروز 99

کوش آداسی شهر زیبا در کنار دریای مدیترانه می باشد. کوش آداسی به قایق های تفریحی مدرن و پرندگان زیبا معروف است.این شهر زیبا به دلیل ساخت هتل ها و فروشگاه های مدرن به یکی از بهترین مراکز گردشگری در جهان تبدیل شده است. همه ساله هزاران گردشگر از سراسر جهان برای تفرح و بازدید از سواحل و بناهای تاریخی به کوش آداسی سفر می کنند. کوش آداسی شهری زیباست که در فاصله بسیار کمی از ایران قرار گرفته به همین دلیل بسیاری از ایرانیان برای تعطیلات نوروزی به کوش آداسی سفر می کنند. آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آسمان آبی مجری مستقیم تور کوش آداسی نوروز 99 و تور لحظه آخری کوش آداسی نوروز 99 سفر نوروزی به یادماندنی برای شما عزیزان با تورهای نوروزی رقم خواهد زد.

بازدید از جاذبه های گردشگری کوش آداسی در نوروز 99

کوش آداسی بهشت ورزش های دریایی است. این شهر زیبا به سواحل زیبا و استاندارد معروف است کوش آداسی دارای دوازده ساحل متفاوت است که معروفترین آن می توان به ساحل پاموکاک (Pamucak) اشاره کرد. فروشگاه های کوش آداسی یکی دیگر از جاذبه های گردشگری این شهر می باشد که اجناسی از قبیل پوشاک شیک، جواهرات، فرش صنایع دستی و... را با قیمت های مناسب در اختیار مسافران قرار می دهد. 

آب و هوا کوش آداسی در بهار 99

کوش آداسی به طور کلی دارای آب و هوای مدیترانه ای است. در تعطیلات نوروزی کوش آداسی بهاری رو به گرما دارد، بهترین زمان سفر به کوش آداسی در فصل بهار می باشد درجه هوا در کوش آداسی بین 20 درجه سانتیگراد و در بیشترین حالت 24 درجه سانتیگراد می رسد.

قیمت تور کوش آداسی نوروز 99

قیمت و هزینه سفر به کوش آداسی در نوروز 99 معمولا مناسب بوده و بر اساس نوع ایرلاین و هتل تغییر می کند. در تعطیلات نوروز 99 ایرلاین های بسیاری مانند قشم ایر، ماهان، اطلس و... به کوش آداسی پرواز می کنند که باعث ارزان شده تور کوش آداسی و تور لحظه آخری کوش آداسی نوروز 99 شده است. قیمت هتل های کوش آداسی در نوروز99 هم مناسب و به صرفه بوده و خدمات مناسب، با قیمت های مناسب به مسافران نوروزی استانبول ارائه می کنند.

رزرو هتل کوش آداسی در نوروز 99

قیمت های هتل در کوش آداسی همانند بیشتر مراکز تفریحی در جهان بسیار متفاوت است و بستگی به هتل و امکانات آن دارد. در کوش آداسی از هتل های مدرن و پنج ستاره گرفته تا هتل های سه ستاره یافت می شود و تاثیر مسقیم بر قیمت تور کوش آداسی نوروز 99 دارد آژانس مسافرتی آسمان آبی مجری مستقیم تور کوش آداسی با ارائه بهترین هتل های تور کوش آداسی و تور لحظه آخری کوش آداسی نوروز 99 در کنار شما است.