خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی

تور بمبی گوا نوروز 99

تعطیلات عید نوروز 99 را با تور بمبئی گوا متفاوت تجربه کنید

تعطیلات عید نوروز زمانی بسیار مناسب برای استراحت و تفریح به شمار می رود. حال تصور کنید این زمان را به مکانی سفر کنید که یکی از مقاصد گردشگری محبوب در سرتاسر دنیا می باشد و پر است از جاذبه ها و مکان های دیدنی خاص. کشور پهناور و پر جمعیت هندوستان در جنوب آسیا واقع شده است و یکی از بهترین مقاصد توریستی در تمام دنیا می باشد. شهرهای گردشگری هند بسیار زیاد هستند ولیکن برترین آنها، گوا، دهلی، بمبئی، آگرا و جیپور می باشد. بدون شک کشور 72 ملیتی برای بسیاری از افراد جذابیت های بیشماری دارد که می تواند تعطیلات نوروز 99 را به تجربه ای شگفت انگیز و خاص مبدل کند. این کشور برای تمامی افراد با سلیقه های متفاوت چیزی دارد که آنها را راضی کند. در محله های شلوغ و پر رفت و آمد بازارهای سنتی و مکان های دیدنی برای تفریح و بازدید وجود دارد که به محض فاصله گرفتن از آنها، طبیعتی دلنشین و فوق العاده در انتظار شما خواهد بود. تعطیلات عید نوروز 99 با تورهای نوروزی آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی یکی از خاص ترین تجربه های زندگی شما خواهد بود. هدیه آژانس آسمان آبی به مسافران علاقمند به بازدید از هند، خدمات ویژه سال نو در تور بمبی گوا می باشد. 

سفر با تور بمبئی گوا در ایام نوروز 99

تعطیلات عید نوروز زمانی بسیار مناسب برای استراحت و تفریح به شمار می رود. حال تصور کنید این زمان را به مکان هایی سفر کنید که از مقاصد گردشگری محبوب در سرتاسر دنیا می باشد و پر از جاذبه ها و مکان های دیدنی خاص هستند. کشور زیبا و دیدنی هند که در شرق آسیا واقع شده است و یکی از بهترین مقاصد توریستی در تمام دنیا می باشند. بدون شک کشور هند برای بسیاری از افراد جذابیت های بیشماری دارد که می تواند تعطیلات نوروز 99 را به تجربه ای شگفت انگیز و خاص مبدل کند. این کشور برای تمامی افراد با سلیقه های متفاوت چیزی دارد که آن ها را راضی کند. در محله های شلوغ و پر رفت و آمد بازارهای سنتی و مکان های دیدنی برای تفریح و بازدید وجود دارد که به محض فاصله گرفتن از آن ها، طبیعت فوق العاده در انتظار شما خواهد بود. تعطیلات عید نوروز 99 با تور هند آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی یکی از خاص ترین تجربه های زندگی شما خواهد بود. هدیه آژانس آسمان آبی به مسافران علاقمند به بازدید از هند، خدمات ویژه سال نو در تور بمبئی گوا می باشد. 

بهترین قیمت تور بمبئی گوا ویژه نوروز 99

از آنجایی که تعطیلات نوروز یکی از پر رفت و آمد ترین زمان های سفر است، تمام هزینه ها افزایش پیدا می کنند. هزینه سفر به هند با توجه به شهری که می خواهید به آن سفر کنید، مدت زمان اقامت، کیفیت هتل انتخابی شما و میزان خدماتی که می خواهید داشته باشید متفاوت خواهد بود. بسیاری از مردم تصور می کنند که عید نوروز به دلیل افزایش قیمت ها، زمان مناسبی برای سفر نیست، این در حالی است که اگر برنامه درستی برای نوروز 99 خود داشته باشید می توانید بهترین تجربه را از سفر نوروزی داشته باشید. چنانچه از 3و4 ماه زودتر اقدام به رزرو پرواز و هتل خود نمایید، می توانید با قیمتی مناسب و هزینه کم سفر نوروز 99 خود را داشته باشید. تور بمبئی گوا نوروز 99 یکی از بهترین تجربه های سفر شما خواهد بود.

سفر به شهر زیبا بمبئی و سواحل زیبایی گوا در تعطیلات بهار 99

یکی از شهر های محبوب و پر طرفدار هند، شهر بمبئی یا شهر مومبای می باشد. این شهر در غرب هند واقع و به عنوان مرکز تجاری هندوستان نیز شناخته می شود. این شهر محل اصلی بالیوود نیز می باشد و شما سفر شگفت انگیزی را می توانید در تعطیلات نوروز در این شهر برای خود رقم بزنید. این شهر یکی از زیباترین سواحل را دارد که اوقات خوشی را می تواند برای شما رقم بزند. غذای های هندی را نباید در این سفر فراموش کنید و باید خود را مهمان طعم و عطر غذای هندی کنید. مطمئنا سفر به بمبئی در بهار 99 می تواند اوقات خوشی را برای شما به ارمغان بیاورد.
یکی از جذاب ترین مقاصد سفر در هند، سواحل زیبای گوا می باشد. این شهر فرهنگ هندی و پرتغالی را با هم برای شما به نمایش می گذارد. این شهر سواحل و طبیعت بکر و زیبایی دارد که می توانید اوقات خوشی را در آن سپری کنید.