خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی

تور بیروت نوروز 99

تعطیلات عید نوروز 99 را با تور بیروت متفاوت تجربه کنید

تعطیلات عید نوروز زمانی بسیار مناسب برای استراحت و تفریح به شمار می رود. حال تصور کنید این زمان را به مکانی سفر کنید که یکی از مقاصد گردشگری محبوب در سرتاسر دنیا می باشد و پر است از جاذبه ها و مکان های دیدنی خاص. کشور لبنان در غرب آسیا واقع شده است و یکی از بهترین مقاصد توریستی در تمام دنیا می باشد. مناطق گردشگری لبنان بسیار زیاد هستند ولی برترین آن ها بیروت است. بدون شک کشور لبنان برای بسیاری از افراد جذابیت های بیشماری دارد که می تواند تعطیلات نوروز 99 را به تجربه ای شگفت انگیز و خاص مبدل کند. این کشور برای تمامی افراد با سلیقه های متفاوت چیزی دارد که آن ها را راضی کند. در محله های شلوغ و پر رفت و آمد بازارهای سنتی و مکان های دیدنی برای تفریح و بازدید وجود دارد که به محض فاصله گرفتن از آن ها، طبیعتی دلنشین و فوق العاده در انتظار شما خواهد بود. تعطیلات عید نوروز 99 با تور بیروت آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی یکی از خاص ترین تجربه های زندگی شما خواهد بود. هدیه آژانس آسمان آبی به مسافران علاقمند به بازدید از بیروت، خدمات ویژه سال نو در تور بیروت می باشد.

بهترین قیمت تور بیروت ویژه نوروز 99

از آنجایی که تعطیلات نوروز یکی از پر رفت و آمد ترین زمان های سفر است، تمام هزینه ها افزایش پیدا می کنند. هزینه سفر به بیروت با توجه به هتلی که می خواهید به آن اقامت کنید، مدت زمان اقامت، کیفیت هتل انتخابی شما و میزان خدماتی که می خواهید داشته باشید متفاوت خواهد بود. بسیاری از مردم تصور می کنند که عید نوروز به دلیل افزایش قیمت ها، زمان مناسبی برای سفر نیست، این در حالی است که اگر برنامه درستی برای نوروز 99 خود داشته باشید می توانید بهترین تجربه را از سفر نوروزی داشته باشید. چنانچه از 3و4 ماه زودتر اقدام به رزرو پرواز و هتل خود نمایید، می توانید با قیمتی مناسب و هزینه کم سفر نوروز 99 خود را داشته باشید. تور بیروت نوروز 99 یکی از بهترین تجربه های سفر شما خواهد بود.

آب و هوای بیروت در تعطیلات نوروز 99

شهر بیروت مانند سایر شهرهای اطراف دریای مدیترانه دارای آب و هوای گرم و مدیترانه ای است دارد. این شهر در تمام فصول سال میزبان توریست های بسیاری از سرتاسر دنیا است. بیروت در فصل بهار دارای آب و هوای گرم و آفتابی است و بهترین زمان سفر به بیروت در فصل بهار می باشد. از اواسط فروردین ماه می توانید در استخر هتل های بیروت شنا کنید. ولی بهتر است لباس های گرم و سبک در تور بیروت به همراه داشته باشید. تور بیروت نوروز 99 یکی از بهترین تجربه های سفر شما در آغاز سال خواهد بود.

رویدادهای خاص عید 99 در بیروت

در جشن سال نو خورشیدی و نوروز در بسیاری از شهرها و کشورهای دنیا مراسم و جشن های بسیار خاصی برگزار می شود. در این بین بیروت هم در ایام تعطیلات نوروز دارای جشنواره هایی بسیاری است که برای مردم جهان جذابیت فوق العاده ای دارد و گردشگران از سرتاسر دنیا به خاطر شرکت در آن ها هرساله در فصل بهار خود را به این شهر زیبا می رسانند. جاذبه های گردشگری بیروت به تنهایی خود قطب توریستی بسیار قوی کشور لبنان می باشد ولیکن این جشنواره ها و فستیوال ها نیز باعث می شود که گردشگران بسیاری برای بازدید از آن ها به بیروت سفر کنند.
با آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی همراه باشید.