خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی

تور کوالالامپور لنکاوی نوروز 99

تفریح و گشت و گذر با تور کوالالامپور لنکاوی در تعطیلات نوروز 99

فصل بهار به دلیل شرایط آب و هوایی حاکم، یکی از بهترین فصل ها برای سفر به شمار می رود. جدا از وضعیت آب و هوایی، تعطیلات بسیار عالی عید نوروز نیز دیگر دلیلی است که مردم ایران این ایام را برای سفرهای خود انتخاب می کنند. مردم بسیاری در روز های عید تعطیلاتی دارند که در طول سال نمی توانند داشته باشند، به همین دلیل بهترین زمانی است که می توانند برای سفر خود برنامه ریزی داشته باشند. رفت و آمدها، دید و بازدیدهای سال نو برای بسیاری از مردم دیگر قابل تحمل نیست و بسیاری از مردم برای رهایی از این شرایط و رفت و آمدها برنامه سفر خود را برای عید نوروز می گذارند. تورهای نوروزی به دلیل تقاضای بالا چند سالی است که شهرت بسیار زیادی بین مردم پیدا کرده است و خیلی از افراد از ماه ها قبل برای عید خود تورهای مورد علاقه شان را رزرو می کنند. به خاطر وجود بازار عرضه و تقاضا، قبل از عید نوروز، قیمت ها افزایش نسبتاً زیادی پیدا می کند. بنابراین چنانچه می خواهید تورهای خارجی را برای ایام سال نو رزرو نمایید، بهتر است از 3 الی 4 ماه قبل از عید اینکار را انجام دهید تا متحمل هزینه گزافی نباشید. آژانس هواپیمایی آسمان آبی، میزبان شما در تورهای نوروزی می باشد و شما می توانید یک سفر شگفت انگیز را در تعطیلات بهار با تور کوالالامپور لنکاوی تجربه نمایید.

سفر با تور کوالالامپور لنکاوی در ایام نوروز 99

تعطیلات عید نوروز زمانی بسیار مناسب برای استراحت و تفریح به شمار می رود. حال تصور کنید این زمان را به مکان هایی سفر کنید که از مقاصد گردشگری محبوب در سرتاسر دنیا می باند و پر از جاذبه ها و مکان های دیدنی خاص هستند. کشورهای چند ملیتی مالزی در آسیا واقع شده است و یکی از بهترین مقاصد توریستی در تمام دنیا می باشد. بدون شک کشور چندین قوم و ملیتی مالزی برای بسیاری از افراد جذابیت های بیشماری دارد که می تواند تعطیلات نوروز 99 را به تجربه ای شگفت انگیز و خاص مبدل کند. این کشور برای تمامی افراد با سلیقه های متفاوت چیزی دارد که آنها را راضی کند. در محله های شلوغ و پر رفت و آمد بازارهای سنتی و مکان های دیدنی برای تفریح و بازدید وجود دارد که به محض فاصله گرفتن از آنها، طبیعتی دلنشین و فوق العاده در انتظار شما خواهد بود. تعطیلات عید نوروز 99 با تور کوالالامپور لنکاوی می باشد. 

قیمت تور کوالالامپور لنکاوی ویژه نوروز 99

از آنجایی که تعطیلات نوروز یکی از پر رفت و آمد ترین زمان های سفر است، تمام هزینه ها افزایش پیدا می کنند. هزینه سفر به مالزی با توجه به شهری که می خواهید به آن سفر کنید، مدت زمان اقامت، کیفیت هتل انتخابی شما و میزان خدماتی که می خواهید داشته باشید متفاوت خواهد بود. بسیاری از مردم تصور می کنند که عید نوروز به دلیل افزایش قیمت ها، زمان مناسبی برای سفر نیست، این در حالی است که اگر برنامه درستی برای نوروز 99 خود داشته باشید می توانید بهترین تجربه را از سفر نوروزی داشته باشید. چنانچه از 3و4 ماه زودتر اقدام به رزرو پرواز و هتل خود نمایید، می توانید با قیمتی مناسب و هزینه کم سفر نوروز 99 خود را داشته باشید. تور کوالالامپور لنکاوی نوروز 99 یکی از بهترین تجربه های سفر شما خواهد بود.

سفر به کوالالامپور در تعطیلات نوروز 99 

آماده یک سفر هیجان انگیز در ایام نوروز می باشید؟! سفر به شهر زیبا و مدرن کوالالامپور می تواند یک تجربه فراموش نشدنی را برای شما رقم بزند. سفر به شهر زیبا و دیدنی کوالالامپور، پایتخت مالزی، پیشنهاد ویژه ی ما در تعطیلات بهار می باشد. این شهر زیبا مملو از جاذبه های طبیعی، مراکز تفریحی شگفت انگیز، رستوران های بی نظیر، مراکز خرید عالی و... می باشد و می تواند یک تجربه فراموش نشدنی را برای شما در تور کوالالامپور، رقم بزند.

سفر به لنکاوی در تعطیلات نوروز 99 

آماده یک سفر هیجان انگیز هستید؟! لنکاوی یک جزیره زیبا و دیدنی برای سفر و گشت و گذار می باشد. لنکاوی یک مجمع الجزایر است که از 99 جزیره در سواحل غربی مالزی تشکیل شده است. این جزیره توسط دریا فیروزه ای، شالیزار های بی نظیر و جنگل های گرمسیری، احاطه شده است. علاوه بر تفریحات فوق العاده، شما می توانید یک تجربه غواصی بی نظیر را در آن تجربه کنید و یک سفر عالی در تور لنکاوی برای خود رقم بزنید. 

آب و هوای کوالالامپور و لنکاوی در تعطیلات نوروز 99

آب و هوایی کشوری که می خواهید به آن سفر کنید بسیار مهم می باشد و شما برای اینکه بتوانید چمدان خود را ببندید همچنین اطلاع از شرایط جوی، به آن نیاز دارید. 
آب و هوای کوالالامپور بیشتر ماه ها گرم و مرطوب است، به این معنی که پایتخت مالزی برای بازدید در تمام طول سال ایده آل است. آب و هوا در کوالالامپور نسبت به سایر مناطق مالزی نسبتاً خنک است، با درجه حرارت هایی که در طول روز بین 29 درجه سانتیگراد - 35 درجه سانتی گراد و در شب 26 درجه سانتی گراد تغییر می کند. ممکن است بعد از باران شدید کمی سرد شود.
لنکاوی به عنوان یک جزیره، دارای آب وهوای نسبتا ثابتی می باشد. این مجموع الجزایر در شمال غری مالزی واقع شده است و مثل کشور مالزی دارای دو فصل می باشد. این شهر به علت باد های موسمی و طوفان های متعددی که دارد، از آب وهوای مناسبی برخوردار است و در تمام طول سال می توانید به این جزیره زیبا سفر کنید. شاخصه اصلی آب و هوای آن گرم و مرطوب می باشد. میانگین دما در این جزیره بین 20 تا 35 درجه می باشد.