خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی
عضویت در کانال تلگرام
02188480650 09122265941 همه روزه حتی روزهای تعطیل

تور سنت پترزبورگ نوروز 99

تعطیلات عید نوروز 99 را با تور سنت پترزبورگ متفاوت تجربه کنید

تعطیلات عید نوروز زمانی بسیار مناسب برای استراحت و تفریح به شمار می رود. حال تصور کنید این زمان را به مکانی سفر کنید که یکی از مقاصد گردشگری محبوب در سرتاسر دنیا می باشد است پر از جاذبه ها و مکان های دیدنی خاص. شهر سنت پترزبورگ یکی از زیباترین شهرهای کشور روسیه در شرق اروپا است و یکی از بهترین مقاصد گردشگری در تمام دنیا است. مناطق گردشگری سنت پترزبورگ بسیار زیاد هستند ولی بهترین آن ها در مرکز شهر سنت پترزبورگ قرار دارد. بدون شک شهر سنت پترزبورگ برای بسیاری از افراد جذابیت های بیشماری دارد که می تواند تعطیلات نوروز 99 را به تجربه ای شگفت انگیز و خاص مبدل کند. این شهر برای تمامی افراد با سلیقه های متفاوت چیزی دارد که آن ها را راضی کند. در محله های شلوغ و پر رفت و آمد بازارهای سنتی و مکان های دیدنی برای تفریح و بازدید وجود دارد که به محض فاصله گرفتن از آن ها، طبیعتی دلنشین و فوق العاده در انتظار شما خواهد بود. تعطیلات عید نوروز 99 با تور سنت پترزبورگ آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی یکی از خاص ترین تجربه های زندگی شما خواهد بود. هدیه آژانس آسمان آبی به مسافران علاقمند به بازدید از سنت پترزبورگ ، خدمات ویژه سال نو در تور سنت پترزبورگ می باشد.

بهترین قیمت تور سنت پترزبورگ ویژه نوروز 99

از آنجایی که تعطیلات نوروز یکی از پر رفت و آمد ترین زمان های سفر است، تمام هزینه ها افزایش پیدا می کنند. هزینه سفر به سنت پترزبورگ با توجه به هتلی که می خواهید به آن اقامت کنید، مدت زمان اقامت، کیفیت هتل انتخابی شما و میزان خدماتی که می خواهید داشته باشید متفاوت خواهد بود. بسیاری از مردم تصور می کنند که عید نوروز به دلیل افزایش قیمت ها، زمان مناسبی برای سفر نیست، این در حالی است که اگر برنامه درستی برای نوروز 99 خود داشته باشید می توانید بهترین تجربه را از سفر نوروزی داشته باشید. چنانچه از 3و 4 ماه زودتر اقدام به رزرو پرواز و هتل خود نمایید، می توانید با قیمتی مناسب و هزینه کم سفر نوروز 99 خود را داشته باشید. تور سنت پترزبورگ نوروز 99 یکی از بهترین تجربه های سفر شما خواهد بود.

آب و هوای سنت پترزبورگ در تعطیلات نوروز 99

فصل بهار در سنت پترزبورگ با تغییراتی زیادی روبه رو می شود. چهره سنت پترزبورگ در این فصل گم گم تغییر می کند و رودخانه نوا در این فصل دوباره جریان پیدا می کند. طبیعت و درختان در این فصل سبز می شود و جوانه می شود. ولی هنوز وجود زمستان در فصل بهار همچنان احساس می شود. آب و هوای سنت پترزبورگ معمولا در نیمه اول فصل بهار بین گرم شدن و سرد شدن نامشخص است. با این وجود یخبندان در فصل بهار بسیار کوتاه است. از اواسط فروردین ماه می توانید در استخر هتل های سنت پترزبورگ شنا کنید. ولی بهتر است لباس های گرم و سبک در تور سنت پترزبورگ به همراه داشته باشید. تور سنت پترزبورگ نوروز 99 یکی از بهترین تجربه های سفر شما در آغاز سال نو خواهد بود.

رویدادهای خاص عید 99 در سنت پترزبورگ

در جشن سال نو خورشیدی و نوروز در بسیاری از شهرها و کشورهای دنیا مراسم و جشن های بسیار خاصی برگزار می شود. در این بین سنت پترزبورگ هم در ایام تعطیلات نوروز دارای جشنواره هایی بسیاری است که برای مردم جهان جذابیت فوق العاده ای دارد و گردشگران از سرتاسر دنیا به خاطر شرکت در آن ها هرساله در فصل بهار خود را به این شهر زیبا می رسانند. جاذبه های گردشگری سنت پترزبورگ به تنهایی خود قطب گردشگری بسیار قوی در کشور روسیه است ولیکن این جشنواره ها و فستیوال ها نیز باعث می شود که گردشگران بسیاری برای بازدید از آن ها به سنت پترزبورگ سفر کنند.
با آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی همراه باشید.