خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی

تور مسکو سنت پترزبورگ نوروز 1401

تعطیلات عید نوروز 1401 را با تور مسکو سنت پترزبورگ متفاوت تجربه کنید

تعطیلات عید نوروز زمانی بسیار مناسب برای استراحت و تفریح به شمار می رود. حال تصور کنید این زمان را به مکانی سفر کنید که یکی از مقاصد گردشگری محبوب در سرتاسر دنیا می باشد است پر از جاذبه ها و مکان های دیدنی خاص. روسیه یکی از زیباترین و پهناورترین کشور دنیا است و ای کشور همچنین یکی از بهترین مقاصد گردشگری در تمام دنیا محسوب می شود. مناطق گردشگری روسیه بسیار زیاد هستند ولی بهترین آن ها در مسکو و سنت پترزبورگ قرار دارد. بدون شک شهرهای مسکو و سنت پترزبورگ برای بسیاری از افراد جذابیت های بیشماری دارد که می تواند تعطیلات نوروز 1401 را به تجربه ای شگفت انگیز و خاص مبدل کند. این شهرها برای تمامی افراد با سلیقه های متفاوت چیزی دارد که آن ها را راضی کند. در محله های شلوغ و پر رفت و آمد بازارهای سنتی و مکان های دیدنی برای تفریح و بازدید وجود دارد که به محض فاصله گرفتن از آن ها، طبیعتی دلنشین و فوق العاده در انتظار شما خواهد بود. تعطیلات عید نوروز 1401 با تور مسکو سنت پترزبورگ آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی یکی از خاص ترین تجربه های زندگی شما خواهد بود. هدیه آژانس آسمان آبی به مسافران علاقمند به بازدید از مسکو و سنت پترزبورگ ، خدمات ویژه سال نو در تور مسکو سنت پترزبورگ یا تور ترکیبی مسکو سنت پترزبورگ می باشد.

بهترین قیمت تور مسکو سنت پترزبورگ ویژه نوروز 1401

از آنجایی که تعطیلات نوروز یکی از پر رفت و آمد ترین زمان های سفر است، تمام هزینه ها افزایش پیدا می کنند. هزینه سفر به مسکو سنت پترزبورگ با توجه به هتلی که می خواهید به آن اقامت کنید، مدت زمان اقامت، کیفیت هتل انتخابی شما و میزان خدماتی که می خواهید داشته باشید متفاوت خواهد بود. بسیاری از مردم تصور می کنند که عید نوروز به دلیل افزایش قیمت ها، زمان مناسبی برای سفر نیست، این در حالی است که اگر برنامه درستی برای نوروز 1401 خود داشته باشید می توانید بهترین تجربه را از سفر نوروزی داشته باشید. چنانچه از 3و 4 ماه زودتر اقدام به رزرو پرواز و هتل خود نمایید، می توانید با قیمتی مناسب و هزینه کم سفر نوروز 1401 خود را داشته باشید. تور مسکو سنت پترزبورگ نوروز 1401 و تور ترکیبی مسکو سنت پترزبورگ نوروز 1401 یکی از بهترین تجربه های سفر شما خواهد بود.

آب و هوای مسکو سنت پترزبورگ در تعطیلات نوروز 1401

فصل بهار در روسیه با تغییراتی زیادی روبه رو می شود. چهره شهر های مسکو و سنت پترزبورگ در این فصل گم گم تغییر می کند و رودخانه نوا در سنت پترزبورگ در این فصل دوباره جریان پیدا می کند. طبیعت مسکو و درختان در این فصل سبز می شود. ولی هنوز وجود زمستان در فصل بهار همچنان احساس می شود. آب و هوای مسکو و سنت پترزبورگ معمولا در نیمه اول فصل بهار بین گرم شدن و سرد شدن نامشخص است. با این وجود یخبندان در فصل بهار بسیار کوتاه است. از اواسط فروردین ماه می توانید در استخر هتل های مسکو و سنت پترزبورگ شنا کنید. ولی بهتر است لباس های گرم و سبک در تور مسکو سنت پترزبورگ به همراه داشته باشید. تور مسکو سنت پترزبورگ نوروز 1401 و تور ترکیبی مسکو سنت پترزبورگ نوروز 1401 یکی از بهترین تجربه های سفر شما در آغاز سال نو خواهد بود.

رویدادهای خاص عید 1401 در مسکو سنت پترزبورگ

در جشن سال نو خورشیدی و نوروز در بسیاری از شهرها و کشورهای دنیا مراسم و جشن های بسیار خاصی برگزار می شود. در این بین مسکو و سنت پترزبورگ هم در ایام تعطیلات نوروز دارای جشنواره هایی بسیاری است که برای مردم جهان جذابیت فوق العاده ای دارد و گردشگران از سرتاسر دنیا به خاطر شرکت در آن ها هرساله در فصل بهار خود را به این شهرهای زیبا می رسانند. جاذبه های گردشگری مسکو و سنت پترزبورگ به تنهایی خود قطب گردشگری بسیار قوی در کشور روسیه است ولیکن این جشنواره ها و فستیوال ها نیز باعث می شود که گردشگران بسیاری برای بازدید از آن ها به مسکو و سنت پترزبورگ سفر کنند.
با آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی همراه باشید.