خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی

تور کشتی کروز

🚢 تور کشتی کروز

یکی از بهترین و جالب ترین تجربه سفر در دنیا، سفر با کشتی کروز است. این کشتی های تفریحی دارای امکانات و خدمات تفریحی جذابی است که می توانند خاطرات فوق العاده ای را برای شما رقن بزنند به طوری که همیشه به خوشی از آنها یاد کنید و دلتان بخواهد باز هم با آنها به سفر بروید. خدمات بسیار زیادی در این کشتی ها به مسافران ارائه می شود که از جمله آنها می توان به سینما، استخر، زمین های بازی و انواع مختلفی از رستوران ها اشاره کرد. ولیکن برای سفر با کشتی کروز می بایست اطلاعات بسیار مفید و جامعی را داشته باشید تا دچار سردرگمی و کمبود وقت نشوید و همچنین بتوانید تجربه خوبی به دست آورید.
هنگامی که تور کشتی کروز را رزرو و یا خریداری می کنید، بهتر است از نوع کشتی که قرار است شما را به سفر ببرد، مطلع شوید. همه کشتی های کروز یکسان نیستند و امکانات متفاوتی را ارائه می دهند. همه کشتی های تفریحی بزرگ نیستند ولی بسیاری از آنها ویژگی ها و یا اطلاعاتی دارند که نیاز است با آنها قبل از سفرتان آشنا شوید. همچنین مکان های مختلفی دارند و بهتر است با آنها به خوبی آشنا شوید تا از سفر و تفریحات آن نهایت لذت را ببرید. می توانید اطلاعات مورد نیازتان را قبل از سفر درباره کشتی انتخابی خودتان، از اینترنت مشاهده نمایید تا با احساس آگاهی پا به کشتی بگذارید. 

🛄 یک کوله یا کیف کوچک همراهتان باشد

هنگامی که قصد سفر با کشتی کروز دارید، احتمال دارد لوازم ضروری مورد نیازتان باشد که بهتر است آنها را نزدیک خودتان داشته باشید. برای مثال کرم های خاص پوستتان، داروهای خاص و شارژر و ... را در کیف دستی کوچک و یا کوله پشتی بگذارید تا به آنها دسترسی داشته باشید. چرا که اتاق شما تا عصر آماده نمی شود و کارمندان کشتی مجبور هستند که هزاران چمدان مسافران دیگر را بررسی نمایند و تحویل دهند، از همین رو که این اتفاق زمان طولانی می برد. بنابراین اطمینان حاصل نمایید که لوازم ضروری و مورد نیازتان قابل دسترستان باشد.

🕐 زمان را طوری برنامه ریزی نمایید که صبح سوار کشتی شوید

بهتر است برنامه ریزی شما طوری باشد که اول صبح سوار کشتی شوید، با وجود اینکه کشتی تا عصر حرکت نمی کند اما می توانید این زمان را به بررسی و کشف نقاط مختلف کشتی و همچنین هر اطلاعاتی که لازم دارید را کسب نمایید تا سفری بسیار عالی را تجربه کنید. ولیکن اگر تنها هدفتان از زود سوار شدن رهایی از شلوغی است، آخر وقت پذیرش مسافران هم می توانید به کشتی مراجعه نمایید. فقط و فقط بستگی به شما دارد که دوست دارید روز خود را به گشت زدن و کشف تازه های داخل کشتی کنید و یا به قدم زدن و گشتن در بندر بپردازید.

🛏 در ابتدا کابین خود را بررسی کنید

همان ابتدا که کابین را به شما تحویل می دهند بهتر است آن را بررسی نمایید و در صورت کمبود لوازمی که باید به شما تحویل می دادند و یا خرابی وسایل به آنها بگویید تا در همان موقع کمبودها را رفع کنند چرا که همان موقع بهتر و زودتر جواب خواهید گرفت تا اینکه به بعد موکول شود. بعد از چک کردن و بررسی تمام وسایل اتاق و کابین خود، می توانید با خیال راحت به تفریح و گشت و گذار بپردازید.
چنانچه در سفرتان به هر چیزی نیاز پیدا کردید، آن را از کارکنان کشتی کروز بخواهید زیرا که آنها افرادی بسیار وظیفه شناس و خوش رویی هستند و در کمک رسانی به بهترین شکل انجام وظیفه می کنند. در یکی از نظرسنجی هایی که درمورد کشتی کروز انجام شده بود، یکی از بهترین و مثبت ترین نظرهای هزاران مسافر درباره کارکنان کشتی بود. آنها نه تنها که بسیار با انرژی و مسئولانه رفتار می کنند، بلکه درخواست های مسافران را به سرعت انجام می دهند تا مسافران احساس اطمینان خاطر کنند. 

🚫 دوری از ازدحام و شلوغی های کسل کننده

جهت تردد بین طبقات مختلف کشتی بهتر است از پله ها استفاده نمایید چرا که استفاده از آسانسورها هم بسیار زمان بر است و هم خیلی شلوغ است و ازدحام زیادی دارد. بالا یا پایین رفتن از پله ها هم می تواند زمان را برای شما ذخیره کند و هم می توانید از ازدحام فرار کنید. کشتی دارای مکان های بسیار زیادی است که بسیار دنج و خلوت است و با کمی گشتن و دور و اطراف را با دقت بررسی کردن می توانید اماکنی بسیار ساکت و دوست داشتنی را پیدا نمایید. 

😋 درباره غذاها اطلاعات لازم را کسب کنید

در کشتی کروز چندین رستوران می تواند وجود داشته باشد، بنابراین بهتر است همه سالن های غذاخوری را بشناسید و اطلاعات لازم را درباره آنها بدانید همانند زمان باز شدن و بسته شدن آنها. اطلاعاتی همانند اینها می تواند به شما کمک کند تا بهترین زمان برای رفتن و میل نمودن غذا را مشخص کنید. رستوران های کشتی کروز متنوع است و برای هر سلیقه و هر ذائقه ای می تواند خدمات ارائه دهد. بنابراین نگران وعده های غذایی و خورد و خوراک خود نباشید.