خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی

تور آفریقای جنوبی نوروز 99

تعطیلات نوروز 99 را با تور آفریقای جنوبی متفاوت کنید

تعطیلات نوروزی هنگامی می تواند به عنوان بهترین زمان برای استراحت انتخاب شود که بتوانید از این زمان با یک برنامه ریزی مناسب، به درستی استفاده کنید. بهترین برنامه ریزی می تواند سفر باشد. سفر به یک مقصد خاص و پرگردشگر می تواند خاطرات فوق العاده ای را برای شما به ارمغان آورد. کشور آفریقای جنوبی، واقع در جنوب قاره ی آفریقا و در ساحل دو اقیانوس هند و اطلس واقع شده است. این کشور تنها کشور جهان است که دارای سه پایتخت با 11 زبان رسمی است و به ازای هر یک زبانی که دارد یک نام مستقل به این کشور داده اند. پرجمعیت ترین شهر آفریقا ژوهانسبورگ است. این مسیر یکی از پر گردشگرترین مقاصد نوروزی است. تعطیلات نوروز 99 با تور آفریقای جنوبی از آژانس آرزوی آسمان آبی می تواند یکی از متفاوت ترین تجریبات زندگی شما باشد.

بهترین قیمت تور آفریقای جنوبی ویژه نوروز 99

تعطیلات نوروزی از جمله تعطیلاتی است که می تواند بهترین زمان برای سفر باشد. بالطبع تمام هزینه ها در این زمان افزایش پیدا خواهد کرد. هزینه سفر به آفریقای جنوبی با توجه به تاریخ و مدت اقامت و کیفیت هتلی که انتخاب می کنید متغیر است. بهتر است که برای نوروز 99 از همین حالا برنامه ریزی کنید و با یک برنامه ریزی دقیق بتوانید تعطیلات خوبی را داشته باشید.

آب و هوای آفریقای جنوبی در تعطیلات عید نوروز 99

اکثر نواحی غربی آفریقای جنوبی دارای آب و هوایی نیمه کویری است. در قسمت شرقی این مسیر زیبا، پوشیده از علفزارهای استوایی است. آب و هوای آفریقای جنوبی در تعطیلات عید نوروز 99 گرم و مرطوب است و می تواند یکی از بهترین دلایل برای سفر به این مسیر زیبا باشد.

جاذبه های گردشگری آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی، جاذبه های گردشگری بسیاری را در دل خود جای داده است و پر است از موزه ها، پارک ها و گالری های نقاشی که سالانه مسافران بسیاری از آنها دیدن می کند. از جمله بهترین جاذبه های توریستی آفریقای جنوبی می توان به آکواریوم اوشنز، ساحل ویکتوریا و آلفرد، دماغه گودهپ و قلعه گودهپ اشاره کرد.