خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی

تور سریلانکا نوروز 99

 

تور سریلانکا نوروز 99

کشور جزیره ای سریلانکا در اقیانوس هند واقع شده است. پایتخت آن شهر کلمبو می باشد. زبان های رسمی سریلانکا سینهالی و تامیل می باشد و واحد رایج پول در آن روپیه سریلانکا است. نژاد مردم سریلانکا آریایی بوده و درصد کمی هم مسلمان در سریلانکا دیده می شود. سریلانکا در منطقه جنوب آسیا از نظر درآمد سرانه در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد و همه ساله گردشگران بسیاری از سر تا سر جهان برای تفریح ، خرید به سریلانگا سفر می کنند. آژانس مسافرتی آسمان آبی پکیج های ویژه تور سریلانکا نوروز 99 و تور لحظه آخری سریلانکا نوروز 99 را برای مسافران خود در تعطیلات نوروز99 در نظر گرفته است.

 جاذبه های گردشگری سریلانکا در نوروز 99

سریلانکا به قدری زیباست که گردشگران زیبادی را از سراسر جهان به خود جذب می کند از جاذبه های گردشگری سریلانکا می توان به معبد غار دامبولا (Dambulla Cave Templet)، قلعه گاله سریلانکا (Galle Fort)، قلعه سیگیریا ( Sigiriya Castle) و مجسمه خوابیده بودا اشاره کرد. البته خرید کردن به خودی خود یکی از جاذبه های گردشگری سریلانکا در نوروز 99 بشمار می رود شما می توانید در مراکز خرید سریلانکا به گشت و خرید بپردازید از سوغات معروف این جزیره زیبا می توان به ادویه جات معطر و تازه و همچنین چای مشهور سیلان، مجسمه های چوبی و زیبا و سنگ های با ارزش و جواهرات اشاره کرد از معروف ترین مراکز خرید در سریلانکا می توان به مرکز خرید اودل، بازار پتتا، بازار راتناپورا، مرکز خرید شوپاهولیکس و مرکز خرید پلازا کلمبو نام برد.

 آب و هوای سریلانکا در نوروز 99

سریلانکا به دلیل نزدیکی به خط استوا آب و هوای آن نسبتا گرم است. این جزیره زیبا در تمامی طول سال دمایی حدوداً 28 الی 32 درجه سانتیگراد دارد البته آب و هوای مناطق مرکزی سریلانکا معتدل کوهستانی است. بهترین زمان سفر به سریلانکا در فصل بهار می باشد طبیعت سریلانکا در فصل بهار بسیار زیباست و گردشگران بسیاری در این فصل برای استفاده از سواحل این جزیره زیبا به این کشور سفرمی کنند تا جایی که فصل بهار بهترین زمان برای برگزاری تور سریلانکا نوروز 99 است.

 رزرو هتل در سریلانکا در نوروز 99

هزینه و قیمت هتل های سریلانکا در نوروز 99 بسیار متنوع است و با توجه به پکیج انتخابی تور سریلانکا نوروز 99 مشخص می شود. خوشبختانه در سریلانکا از هتل های لوکس و 5پنج ستاره گرفته تا هتل های چهار و سه ستاره وجود دارد که آماده خدمت رسانی به مسافران نوروزی می باشد از بهترین هتل های سریلانکا می توان به هتل سینامون گرند (Cinnamon Grand Hotel)، هتل سینامون لیک ساید کلمبو (Cinnamon Lakeside Colombo)، هتل ارلز رجنسی (Earl's Regency Hotel)، هتل ادن ریزورت اند اسپا (Eden Resort And Spa)، هتل هریتنس آهونگاله (Heritance Ahungalle)، هتل هیلتون کلمبو (Hilton-Colombo) و هتل جت وینگ بلو (Jetwing Blue) اشاره کرد. شما مسافران گرامی می توانید بدون هیچ نگرانی فقط با انتخاب یکی از پکیج های تور سریلانکا نورزو 99 و تور لحظه آخری سریلانکا نوروز 99 از آژانس آسمان آبی به این کشور زیبا سفر کنید.