خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی

تور ارمنستان نوروز 99

تعطیلات عید نوروز 99 با تور ارمنستان

تعطیلات نوروزی این امکان را فراهم می کند که چند روزی را بدون هیچ دغدغه ای به آرامش ذهن و جسم پرداخت. بهتر است که این تعطیلات را به یک مکان زیبای گردشگری سفر کنید. سفر به مسیرهای گردشگری زیبا و دیدن جاذبه های توریستی فراوان می تواند انرژی را برای یکسال پیش رو برایمان ذخیره کند. کشور ارمنستان با پایتخت ایروان در قفقاز جنوبی واقع شده است و دارای تاریخ قدیمی و پربار است. تعطیلات عید نوروز 99 با تور ارمنستان آژانس آرزوی آسمان آبی می تواند یکی از بهترین تجربه های زندگی شما باشد. ایروان، پایتخت ارمنستان و شهر محبوب ارمنیان جهان است. شهر ایروان از مراکز مهم اصلی صنعتی، فرهنگی و علمی منطقه ی قفقاز است. از این شهر خطوط راه آهن گسترده ای منشعب شده و شهر مرکز بازرگانی فراورده های کشاورزی است.  تعطیلات عید نوروز 99 با تورهای نوروزی آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی یکی از خاص ترین تجربه های زندگی شما خواهد بود. 

بهترین قیمت تور ارمنستان نوروز 99

تعطیلات نوروزی از جمله بهترین تعطیلاتی ست که در کل سال وجود دارد. در تعطیلات نوروزی تعداد افرادی که سفر به نقاط مختلف گردشگری را انتخاب می کنند تا انرژی یکسال را جمع کنند بسیار زیاد است. از این رو تمام هزینه ها افزایش پیدا می کند. هزینه سفر به ارمنستان با توجه به شهری که قصد سفر به آن را دارید و نیز هزینه اقامت در هتل انتخابی شما و زمانی که قصد سفر به ارمنستان را دارید و تعداد شب اقامت نیز متفاوت است. 

آب و هوای ارمنستان در تعطیلات نوروز 99

ارمنستان در فصل بهار از زیبایی بسیاری برخوردار است. از این رو می تواند یکی از بهترین فصول برای سفر با تور ارمنستان نوروز 99 برای خود رقم بزنید.

جاذبه های گردشگری ارمنستان

ارمنستان مانند دیگر مسیرهای گردشگری دارای جاذبه های توریستی فراوانی است. از جمله جاذبه های گردشگری فراوانی که سالانه گردشگران بسیاری از آن بازدید می کنند کلیسای گغارد، صومعه خور ویراپ، پارک آبی، موزه مانتادران، موزه صنایع دستی، رشته کوه های قفقاز از جمله جاذبه های گردشگری ارمنستان است.