خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی

مرکز خرید متروسیتی استانبول

تاریخ ثبت: 1398/12/21

بیشتر مسافران تور استانبول برای خرید کردن به این شهر زیبا سفر می کنند و بهتر است قبل از سفر نگاهی به مراکز خرید آن داشته باشید تا هر چه بیشتر در وقت خود صرفه جویی نمایید. با آرزوی آسمان آبی همراه باشید تا نگاهی به یکی از این مراکز خرید داشته باشیم.

مرکزخرید-متروسیتی-استانبول-ترکیه

مرکز خرید متروسیتی که در منطقه بشیکتاش استانبول قرار دارد در سال 2003 در 5 طبقه افتتاح شده است. البته 3 طبقه ی این مرکز خرید در زیرزمین می باشد و از ویژگی های مهم آن داشتن ورودی جداگانه از ایستگاه مترو می باشد. به همین دلیل شما می توانید از سایر نقاط شهر استانبول به راحتی به این مرکز خرید بروید. مرکز خرید متروسیتی دارای 175 فروشگاه می باشد که انواع برند های بین المللی مانند Zara, Mango و Lacoste در آن شعبه دارند. مجموعه متروسیتی علاوه بر مرکز خرید، دارای 3 برج نیز می باشد که یک برج آن اداری و 2 برج آن مسکونی می باشد. این مرکز خرید دارای پارکینگی با ظرفیت 1200 خودرو می باشد که می توانید از خدمات کارواش آن نیز استفاده نمایید. در کنار خرید کردن شما می توانید از امکانات دیگر این مرکز خرید نیز استفاده کنید، مانند سینما و پیست اسکیت روی یخ. این مرکز خرید برای افرادی با محدودیت های خاص، که با ویلچر تردد می کنند، طراحی مناسبی دارد. 

اگر در تور استانبول خود می خواهید سری به این مرکز خرید بزنید توجه داشته باشید که ساعت کاری آن، مانند بسیار از مراکز خرید شهر استانبول از ساعت 10 صبح تا 10 شب می باشد.

مرکزخرید-متروسیتی-استانبول