تور کوش آداسی نوروز 1403

تور کوش آداسی نوروز 1403

تور کوش آداسی نوروز 1403

 تور کوش آداسی نوروز 1403

کوش آداسی شهر زیبا در کنار دریای مدیترانه می باشد. کوش آداسی به قایق های تفریحی مدرن و پرندگان زیبا معروف است.این شهر زیبا به دلیل ساخت هتل ها و فروشگاه های مدرن به یکی از بهترین مراکز گردشگری در جهان تبدیل شده استهمه ساله هزاران گردشگر از سراسر جهان برای تفرح و بازدید از سواحل و بناهای تاریخی به کوش آداسی سفر می کنند. کوش آداسی شهری زیباست که در فاصله بسیار کمی از ایران قرار گرفته به همین دلیل بسیاری از ایرانیان برای تعطیلات نوروزی به کوش آداسی سفر می کنند. آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آسمان آبی مجری مستقیم تور کوش آداسی نوروز 1403 و تور لحظه آخری کوش آداسی نوروز 1403 سفر نوروزی به یادماندنی برای شما عزیزان با تورهای نوروزی رقم خواهد زد.

بازدید از جاذبه های گردشگری کوش آداسی در نوروز 1403

کوش آداسی بهشت ورزش های دریایی است. این شهر زیبا به سواحل زیبا و استاندارد معروف است کوش آداسی دارای دوازده ساحل متفاوت است که معروفترین آن می توان به ساحل پاموکاک (Pamucak) اشاره کرد. فروشگاه های کوش آداسی یکی دیگر از جاذبه های گردشگری این شهر می باشد که اجناسی از قبیل پوشاک شیک، جواهرات، فرش صنایع دستی و... را با قیمت های مناسب در اختیار مسافران قرار می دهد

آب و هوا کوش آداسی در بهار 1403

کوش آداسی به طور کلی دارای آب و هوای مدیترانه ای است. در تعطیلات نوروزی کوش آداسی بهاری رو به گرما دارد، بهترین زمان سفر به کوش آداسی در فصل بهار می باشد درجه هوا در کوش آداسی بین 20 درجه سانتیگراد و در بیشترین حالت 24 درجه سانتیگراد می رسد.

قیمت تور کوش آداسی نوروز 1403

قیمت و هزینه سفر به کوش آداسی در نوروز 1403 معمولا مناسب بوده و بر اساس نوع ایرلاین و هتل تغییر می کند. در تعطیلات نوروز 1403 ایرلاین های بسیاری مانند قشم ایر، ماهان، اطلس و... به کوش آداسی پرواز می کنند که باعث ارزان شده تور کوش آداسی و تور لحظه آخری کوش آداسی نوروز 1403 شده است. قیمت هتل های کوش آداسی در نوروز1403 هم مناسب و به صرفه بوده و خدمات مناسب، با قیمت های مناسب به مسافران نوروزی استانبول ارائه می کنند.

رزرو هتل کوش آداسی در نوروز 1403

قیمت های هتل در کوش آداسی همانند بیشتر مراکز تفریحی در جهان بسیار متفاوت است و بستگی به هتل و امکانات آن دارد. در کوش آداسی از هتل های مدرن و پنج ستاره گرفته تا هتل های سه ستاره یافت می شود و تاثیر مسقیم بر قیمت تور کوش آداسی نوروز 1403 دارد آژانس مسافرتی آسمان آبی مجری مستقیم تور کوش آداسی با ارائه بهترین هتل های تور کوش آداسی و تور لحظه آخری کوش آداسی نوروز 1403 در کنار شما است.


6Ldp1IMkAAAAABEqogEocbkxumJLPF9GkhiiI5Ql