خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی

مرکز خرید مال آف استانبول

تاریخ ثبت: 1398/12/21

مرکز خرید مال آف استانبول، یکی از بزرگترین مراکز خرید استانبول با 83 پله برقی است که در زمینی با مساحت بیش از 156 هزار متر مربع، در منطقه ی باشاکشهیر و در سال 2014 ساخته شد. با آرزوی آسمان آبی همراه باشید تا با هم سری به این مرکز خرید بزنیم.

مرکزخرید-مال-آف-استانبول-ترکیه

این مرکز خرید مجهز به پارک بازی سرپوشیده و 16 سالن سینما  با گنجایش 3050 نفر می باشد. از دیگر جذابیت های این مرکز می توان به رستوران های بین المللی و محلی آن اشاره کرد که نشستن در آنها تجربه ی بسیار خوبی برای گردشگران است. 150فروشگاه دارد که تمام برند های بین المللی داخل و خارج از کشور را شامل می شود. البته در پشت بام مال آف استانبول یک فضای سبز بسیار زیبا نیز تعبیه شده است که زیبایی باور نکردنی به این مجموعه می دهد. همچنین در نزدیکی این مال محلی قرار دارد که پر از کافه های رنگارنگ است که می توانید ساعت ها از نشستن در آنها لذت ببرید.

این مرکز خرید دارای 4 برج مسکونی با 1092 واحد مسکونی و همچنین یک برج اداری شامل 180 واحد کاری می باشد. در این مجموعه، یک هتل 300 اتاقه نیز در حال احداث است که می تواند انتخاب خوبی برای اقامت گردشگران  تور ترکیه باشد. فاصله ی این مرکز از میدان تکسیم، 20 کیلومتر و از فرودگاه استانبول 12 کیلومتر می باشد، همچنین نزدیکترین ایستگاه مترو به این مرکز خرید، ایستگاه  ایکیتلی سانایی می باشد.

مرکزخرید-مال-آف-استانبول