خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی

کنترل پاسپورت در 10 ثانیه

1397/06/14 | تعداد نظرات :0 |
آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی
|
اخبار

 

دبی ، برای رضایت مشتریان و گردشگران که هر روز اقدامات و خدمات جدیدی را ارئه می دهد ، اخیراً سرعت کنترل پاسپورت را بیشتر کرده است. برای آشنایی بیشتر در کنار آژانس آرزوی آسمان آبی باشید.

 در ترمینال سوم فرودگاه بین المللی دبی ، گردشگران و مسافران تور دبی برای کنترل پاسپورتهایشان  مدت زمانی را در مرزهای ورودی باید منتظر باشند. دبی در این راستا در دبی سیستم های جدید کنترلی نصب شده است که مدت زمان چک کردن پاسپورتها در این ترمینال را از سه دقیقه به ۱۰ ثانیه کاهش داده است. در حال حاضر این سیستم جدید برای مسافران پروازهای بین المللی شرکت هواپیمایی امارات انجام شده که تا آخر سال ، تمامی ترمینال های فرودگاه بین المللی دبی را در تشکیل می دهد. .  این سیستم کنترل جدید قادر است  از زمان خرید بلیط هواپیما دبی تا ظرف ۴۸ ساعت قبل از پرواز، اطلاعات امنیتی مسافران را چک کند، به علاوه کسانی که بلیط لحظه آخری هواپیما را خریداری می کنند  تا یک ساعت قبل از پرواز، مدارک سفر آنان به شکل اتوماتیک برای این سیستم بررسی می شود.

فقط چند ثانیه بعد از داخل شدن مسافران به فرودگاه دبی و ارائه پاسپوت و زدن مهر ورود یا خروج زمان کافی است .طبق  آمار جدید به دست آمده ، شبانه روزی ۱۶۰۰ نفر در بخش کنترل پاسپورت فرودگاه بین المللی دبی مشغول به کار هستند که بصورت متوسط ۵۵۰۰۰ مسافر را پذیرش می کنند، برای فرودگاه های بین المللی با همین گنجایش ، این تعداد کمتر از ۱۷۰۰۰ نفر مسافر می باشد.سال گذشته ، فرودگاه بین المللی دبی ۸۸.۲ میلیون مسافر  را پذیرش کرده است که رشد ۵.۵ درصدی داشته است.

پاسپورت-دبی-امارات

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه