خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی

تور کوالالامپور سنگاپور نوروز 99

سفر و گشت و گذار با تور کوالالامپور سنگپاپور در تعطیلات نوروز 99

فصل بهار به دلیل شرایط آب و هوایی حاکم، یکی از بهترین فصل ها برای سفر به شمار می رود. جدا از وضعیت آب و هوایی، تعطیلات بسیار عالی عید نوروز نیز دیگر دلیلی است که مردم ایران این ایام را برای سفرهای خود انتخاب می کنند. مردم بسیاری در روز های عید تعطیلاتی دارند که در طول سال نمی توانند داشته باشند، به همین دلیل بهترین زمانی است که می توانند برای سفر خود برنامه ریزی داشته باشند. رفت و آمدها، دید و بازدیدهای سال نو برای بسیاری از مردم دیگر قابل تحمل نیست و بسیاری از مردم برای رهایی از این شرایط و رفت و آمدها برنامه سفر خود را برای عید نوروز می گذارند. تورهای نوروزی به دلیل تقاضای بالا چند سالی است که شهرت بسیار زیادی بین مردم پیدا کرده است و خیلی از افراد از ماه ها قبل برای عید خود تورهای مورد علاقه شان را رزرو می کنند. به خاطر وجود بازار عرضه و تقاضا، قبل از عید نوروز، قیمت ها افزایش نسبتاً زیادی پیدا می کند. بنابراین چنانچه می خواهید تورهای خارجی را برای ایام سال نو رزرو نمایید، بهتر است از 3 الی 4 ماه قبل از عید اینکار را انجام دهید تا متحمل هزینه گزافی نباشید. آژانس هواپیمایی آسمان آبی، میزبان شما در تورهای نوروزی می باشد و شما می توانید یک سفر شگفت انگیز را در تعطیلات بهار با تور کوالالامپور سنگاپور تجربه نمایید.

سفر با تور کوالالامپور سنگاپور در ایام نوروز 99

تعطیلات عید نوروز زمانی بسیار مناسب برای استراحت و تفریح به شمار می رود. حال تصور کنید این زمان را به مکان هایی سفر کنید که از مقاصد گردشگری محبوب در سرتاسر دنیا می باشند و پر از جاذبه ها و مکان های دیدنی خاص هستند. کشورهای چند ملیتی مالزی و سنگاپور در آسیا واقع شده است و یکی از بهترین مقاصد توریستی در تمام دنیا می باشند.
بدون شک کشورهای چندین قوم و ملیتی مالزی و سنگاپور برای بسیاری از افراد جذابیت های بیشماری دارد که می تواند تعطیلات نوروز 99 را به تجربه ای شگفت انگیز و خاص مبدل کند. این کشور ها برای تمامی افراد با سلیقه های متفاوت چیزی دارد که آنها را راضی کند. در محله های شلوغ و پر رفت و آمد بازارهای سنتی و مکان های دیدنی برای تفریح و بازدید وجود دارد که به محض فاصله گرفتن از آنها، طبیعتی دلنشین و فوق العاده در انتظار شما خواهد بود. تعطیلات عید نوروز 99 با تور کوالالامپور سنگاپور آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی یکی از خاص ترین تجربه های زندگی شما خواهد بود. شما می توانید تعطیلات فوق العاده ای را برای خود رقم بزنید.

قیمت تور کوالالامپور سنگاپور ویژه نوروز 99

از آنجایی که تعطیلات نوروز یکی از پر رفت و آمد ترین زمان های سفر است، تمام هزینه ها افزایش پیدا می کنند. هزینه سفر به مالزی و سنگاپور با توجه به شهری که می خواهید به آن سفر کنید، مدت زمان اقامت، کیفیت هتل انتخابی شما و میزان خدماتی که می خواهید داشته باشید متفاوت خواهد بود. بسیاری از مردم تصور می کنند که عید نوروز به دلیل افزایش قیمت ها، زمان مناسبی برای سفر نیست، این در حالی است که اگر برنامه درستی برای نوروز 99 خود داشته باشید می توانید بهترین تجربه را از سفر نوروزی داشته باشید. چنانچه از 3و4 ماه زودتر اقدام به رزرو پرواز و هتل خود نمایید، می توانید با قیمتی مناسب و هزینه کم سفر نوروز 99 خود را داشته باشید. تور کوالالامپور سنگاپور نوروز 99 یکی از بهترین تجربه های سفر شما خواهد بود.

سفر به کوالالامپور در تعطیلات نوروز 99 

سفر به شهر زیبا و دیدنی کوالالامپور، پایتخت کشور مالزی می تواند یک سفر خاص و فراموش نشدنی را برای شما به ارمغان بیاورد. این شهر فوق العاده مدرن و جذاب، مملو از آسمان خراش و برج های بلند، مراکز تفریحی، طبیعت زیبا و بکر، جاذبه های دیدنی و... می باشد. اگر به دنبال رستوران و مراکز خرید عالی هم هستید این شهر انتخاب عالی می باشد و شما در تور کوالالامپور می توانید یک سفر بی نظیر را برای خود رقم بزیند.

سفر به سنگاپور در تعطیلات نوروز 99 

سفر به یکی از زیباترین، گران ترین و شاید امن ترین کشورهای جهان، سفری متفاوت را می تواند برای شما رقم بزند. سنگاپور، یک شهر جزیره ای در جنوب مالزی، یک مرکز مالی جهانی با آب و هوای گرمسیری و جامعه ی چند فرهنگی است. این کشور چیزهای زیادی برای ارائه به مسافران دارد و شما در تور سنگاپور می توانید یک سفر شگفت انگیز را برای خود رقم بزنید.

آب و هوای کوالالامپور و سنگاپور در تعطیلات نوروز 99

آب و هوایی کشوری که می خواهید به آن سفر کنید بسیار مهم می باشد و شما برای اینکه بتوانید چمدان خود را ببندید همچنین اطلاع از شرایط جوی به آن نیاز دارید. آب و هوای کوالالامپور بیشتر ماه ها گرم و مرطوب است، به این معنی که پایتخت مالزی برای بازدیدها در تمام طول سال ایده آل است. آب و هوا در کوالالامپور نسبت به سایر مناطق مالزی نسبتاً خنک است، با درجه حرارت هایی که در طول روز بین 29 درجه سانتیگراد - 35 درجه سانتی گراد و در شب 26 درجه سانتی گراد تغییر می کند. ممکن است بعد از باران شدید کمی سرد شود.
آب و هوای کشور سنگاپور، گرمسیری و موسمی و در اکثر سال این کشور خنک می باشد. میانگین دمای سنگاپور در دمای + 30-32 درجه سانتیگراد می باشد. در اینجا بهار گرم است و باران بسیار می بارد. میانگین دما در حدود 27 درجه سانتیگراد است. آب تا +30 درجه سانتیگراد گرم می شود.