خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی

تور تفلیس باتومی نوروز 99

تعطیلات عید نوروز 99 با تور تفلیس باتومی

تعطیلات عید نوروز بهترین زمان برای سفر است. سفر به یک مسیر پرگردشگر و محبوب با جاذبه های گردشگری فراوان و زیبا که می تواند خاطرات ارزشمندی را برای مسافرین بر جای بگذارد. کشور تاریخی گرجستان در سال های اخیر توانسته گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب نماید. این مسیر می تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای تعطیلات نوروز با تورهای نوروزی می باشد. گرجستان دارای دو شهر تفلیس و باتومی است و از جمله مسیرهای ترکیبی پربازدید است. مسافت گرجستان با ایران بسیار کم و هزینه سفر به گرجستان مناسب است. از این رو می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای افرادی که نمی خواهند زیاد هزینه کنند باشد. تعطیلات عید نوروز 99 با تور گرجستان آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی یکی از خاص ترین تجربه های زندگی شما خواهد بود. هدیه آژانس آسمان آبی به مسافران علاقمند به بازدید از کشور گرجستان، خدمات ویژه سال نو در تور تفلیس باتومی می باشد. 

سفر با تور تفلیس باتومی در ایام نوروز 99

تعطیلات عید نوروز زمانی بسیار مناسب برای استراحت و تفریح به شمار می رود. حال تصور کنید این زمان را به مکان هایی سفر کنید که از مقاصد گردشگری محبوب در سرتاسر دنیا می باشد و پر از جاذبه ها و مکان های دیدنی خاص هستند. کشور زیبا و دیدنی گرجستان که یک کشور اروپایی آسیایی محسوب می شود، یکی از بهترین مقاصد توریستی در تمام دنیا می باشند. بدون شک کشور گرجستان برای بسیاری از افراد جذابیت های بیشماری دارد که می تواند تعطیلات نوروز 99 را به تجربه ای شگفت انگیز و خاص مبدل کند. این کشور برای تمامی افراد با سلیقه های متفاوت چیزی دارد که آن ها را راضی کند. در محله های شلوغ و پر رفت و آمد بازارهای سنتی و مکان های دیدنی برای تفریح و بازدید وجود دارد که به محض فاصله گرفتن از آن ها، طبیعت فوق العاده در انتظار شما خواهد بود. تعطیلات عید نوروز 99 با تور گرجستان آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی یکی از خاص ترین تجربه های زندگی شما خواهد بود. هدیه آژانس آسمان آبی به مسافران علاقمند به بازدید از کشور زیبای گرجستان، خدمات ویژه سال نو در تور تفلیس باتومی می باشد.

قیمت تور تفلیس باتومی تعطیلات عید نوروز 99

تعطیلات نوروز بر خلاف اذهان عوام که فکر می کنند بخاطر افزایش قیمت ها نمی تواند زمان مناسبی برای سفر باشد، می تواند از جمله بهترین زمان ها برای سفر است. هزینه سفر به گرجستان با توجه به نوع تور انتخابی شما از جمله تعداد شب اقامت و یا هتلی که انتخاب می کنید و نیز کیفیت و خدمات هتل می تواند متفاوت باشد. بسیاری از مردم تصور می کنند که عید نوروز به دلیل افزایش قیمت ها، زمان مناسبی برای سفر نیست، این در حالی است که اگر برنامه درستی برای نوروز 99 خود داشته باشید می توانید بهترین تجربه را از سفر نوروزی داشته باشید. چنانچه از 3و4 ماه زودتر اقدام به رزرو پرواز و هتل خود نمایید، می توانید با قیمتی مناسب و هزینه کم سفر نوروز 99 خود را داشته باشید. تور تفلیس باتومی نوروز 99 یکی از بهترین تجربه های سفر شما خواهد بود.