خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی

تور کوالالامپور پنانگ

تور کوالالامپور پنانگ -  Kuala lumpur Penang

امروزه تورهای ترکیبی طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده اند، چرا که در مدت زمان معینی می توان از 2 شهر نزدیک به هم دیدن کرد و جاذبه های گردشگری 2منطقه را بازدید کرد. سفر به برخی مناطقی که فاصله نسبتاً زیادی با کشورمان دارند، بهتر است به صورت ترکیبی انجام بپذیرد،  چرا که با طی راه دور برای یکبار می توانید از 2 و یا حتی 3 شهر و کشور دیدن نمایید و برای بار دوم دیگر این راه را طی نکنید.
تور کوالا پنانگ که به گوش بسیاری از مردم آشناست، یکی از بهترین تورهای ترکیبی مالزی به شمار می رود. تور کوالا پنانگ می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای گذراندن تعطیلات طولانی مدت شما باشد. گردشگران بسیار زیادی از سرتاسر دنیا رهسپار کوالالامپور و پنانگ می شوند. 
کوالالامپور بزرگترین شهر و پایتخت کشور مالزی است. مالزی که در نزدیکی خط استوا قرار گرفته است، دارای آب و هوای گرمسیری و استوایی می باشد و تمام سال دارای یک فصل است، به این جهت یکی از بهترین مقاصد گردشگری دنیا برای افرادی محسوب می شود که به گرما و آفتاب گرفتن و استراحت علاقه دارند. کوالالامپور شهری بسیار مدرن به شمار می آید که تمامی امکانات لازم برای خوش گذرانی و تفریح را کنار هم گردآوری کرده است تا تجربه ای فوق العاده و بی نظیر را برای شما به یادگار گذارد. 
پنانگ یکی از محبوب ترین و بهترین مقاصد گردشگری جهان به شمار می رود. نام این شهر که از زیباترین تفرجگاه های مالزی به شمار می رود، نامی بسیار آشنا برای مردم می باشد. پنانگ، جزیره شگفتی ها، با سواحل شنهای طلایی و آبهای شفاف و آرام و گرم، می تواند یکی از بهترین تجربیات سفر برای هر مسافری با هر سلیقه ای به شمار برود. پنانگ به دلیل داشتن سواحل ماسه های طلایی، نخل های زیبا و بلند، انواع مختلف پرندگان، میوه های رنگارنگ، جنگل های استوایی و تفریحات مهیج به مروارید آسیای شرق شهرت یابد. تور ارزان کوالا پنانگ می تواند یک انتخاب فوق العاده باشد، چرا که کوالالامپور شهری بسیار مدرن و زیبا با انواع تفریحات می باشد و همچنین پنانگ شهری ساحلی و بسیار آرام است که در کنار هم یک ترکیب فوق العاده را برای مسافران به جای می گذارد. 
شما علاقمندان می توانید تمام اطلاعات لازم از قیمت تور لحظه آخری کوالا پنانگ را در سایت آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی مشاهده نمایید و یا با همکاران خبره ما در آژانس آسمان آبی ارتباط برقرار نمایید.