خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی

تور پکن شانگهای

پكن يا بیجینگ پایتخت پرجمعیت ترین كشور دنیا، مركز جمهوري خلق چين و يكي از شهرهاي مشهور و كهن دنيا مي باشد كه داراي قدمتي سه هزار ساله است . پکن در شمال غرب چین قرار دارد. پکن دارای مناظر و چشم اندازهاي زيباست. پکن با دارا بودن آب و هواي اقليمي گرم و نيمه مرطوب که سرشار از محصولات متنوع و گوناگون است كه از ويژگي هاي بارز شهر پکن مي باشد. پکن بزرگترين مركز علوم و فنون پيشرفته و مدرن در چين مي باشد. شانگهای شانگهای شهر غول آسا و لبریز از جمعیت می باشد. شانگهای رابط میان چین و دنیای خارجاست. شانگهای به شهر جنگل آسمان خراشها معروف است. شهر شانگهای در کرانه چپ رودخانه هوانگ پو در جنوب یانگ‌تسه قرار دارد .شهر شانگهای به دو بخش توسط رودخانه تقسیم میشود که بخش شرقی که ناحیه تازه ساخت آن و با معماری جدید می‌باشد پودونگ و شرق آن شانگهای نام دارد که در منتها الیه غربی آن فرودگاه خونچای که مربوط به پروازهای داخلی قرار گرفته است.

شانگهای در دهه 1930 بزرگترین و مرفه ترین شهر خاور دور می باشد. در 20 سال گذشته، بدل به شهری جذاب برای گردشگرانی از سراسر جهان شده است .

رودخانه هوانگ پو ، این شهر را به دو بخش تقسیم کرده است. اصلی ترین بخش این ناحیه، پوژی در غرب رودخانه است، در حالیکه پودونگ در شرق آن قرار گرفته است.

مثلی وجود دارد که می گوید: «شانگهای برای ثروتمندان مانند  بهشت، و برای فقرا مثل جهنم می ماند.» مردم از سراسر چین به شانگهای می آیند . گران، کلمه‌ای است که اگر بخواهیم شانگهای را با دیگر شهرهای چین مقایسه کنیم، به کار می‌بریم. البته این بدان معنی نیست که اگر بودجه‌ی کمی در اختیار دارید نشود از زیبایی‌های این شهر لذت برد. چرا که گردشگران می‌توانند با بودجه‌ای کمتر نسبت به شهرهای اروپایی و بعضی از شهرهای آسیایی هتل‌های خوب و مناسب را پیدا کنند.


آژانس آسمان آبی تورهای پكن شانگهای پاییز 98 را با بهترین خدمات برای مسافران عزیز در نظر گرفته است.