خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی
تور تایلند

تور پوکت

تور بانکوک

تور بانکوک پوکت

تور پاتایا

تور سامویی

تور بانکوک پاتایا

تور پاتایا پوکت

تور بانکوک سامویی

تور بانکوک پاتایا پوکت

کشور تایلند در قسمت جنوب شرقی قاره آسیا واقع شده است و از جاذبه های توریستی  زیادی برخوردار است همچنین وجود جزایر زیبا به همراه فستیوالهای مختلفی که در آن برگزار می شود سبب شده که گردشگران زیادی به این کشور سفر کنند . اسم این کشور  در زبان تایلندی به معنای سرزمین آزاد است و چون در طول تاریخ هیچ کشور و قدرتی نتوانسته آن را مستعمره خود کند ، مناسب ترین نام برای آن می باشد.

در تایلند بیشتر از 1400 جزیره کوچک و بزرگ موجود است که بزرگترین آنها جزیره پوکت می باشد .  پایتخت این کشور بانکوک نام دارد  ، در این شهر ساختمانها بر روی چوب هایی که در بالای رودخانه چائو فرایا قرار دارند ساخته شده اند که این امر سبب شده به ونیز شرق نیز شهرت پیدا کند .  از طرفی وجود 35 هزار معبدی که در تایلند است باعث شده تا خیلی ها به آن لقب سرزمین معبدها را بدهند ، لازم به ذکر است که بزرگترین مجسمه طلایی بودا در این کشور است که نام کامل آن «Phra Phuttha Maha Suwana Patimakon» می باشد  که وزن آن نزدیک به 5 تن می رسد ، این مجسمه در معبد وات ترامیت شهر بانکوک قرار دارد.

آب و هوای تایلند اکثراً در طول سال یکسان است ولی در قسمتهای مختلف کشور به سه بخش هوای گرم و مرطوب و هوای گرم و خشک و هوای گرم بارانی تقسیم می شود  ، آژانس آرزوی آسمان آبی تور تایلند نوروز  97را با بهترین خدمات برای مسافران عزیز در نظر گرفته است.