خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی
تور تایلند

کشور تایلند در قسمت جنوب شرقی قاره آسیا واقع شده است و از جاذبه های توریستی  زیادی برخوردار است همچنین وجود جزایر زیبا به همراه فستیوالهای مختلفی که در آن برگزار می شود سبب شده که گردشگران زیادی به این کشور سفر کنند . اسم این کشور  در زبان تایلندی به معنای سرزمین آزاد است و چون در طول تاریخ هیچ کشور و قدرتی نتوانسته آن را مستعمره خود کند ، مناسب ترین نام برای آن می باشد.

در تایلند بیشتر از 1400 جزیره کوچک و بزرگ موجود است که بزرگترین آنها جزیره پوکت می باشد .  پایتخت این کشور بانکوک نام دارد  ، در این شهر ساختمانها بر روی چوب هایی که در بالای رودخانه چائو فرایا قرار دارند ساخته شده اند که این امر سبب شده به ونیز شرق نیز شهرت پیدا کند .  از طرفی وجود 35 هزار معبدی که در تایلند است باعث شده تا خیلی ها به آن لقب سرزمین معبدها را بدهند ، لازم به ذکر است که بزرگترین مجسمه طلایی بودا در این کشور است که نام کامل آن «Phra Phuttha Maha Suwana Patimakon» می باشد  که وزن آن نزدیک به 5 تن می رسد ، این مجسمه در معبد وات ترامیت شهر بانکوک قرار دارد.

آب و هوای تایلند اکثراً در طول سال یکسان است ولی در قسمتهای مختلف کشور به سه بخش هوای گرم و مرطوب و هوای گرم و خشک و هوای گرم بارانی تقسیم می شود  ، آژانس آرزوی آسمان آبی تور تایلند  تابستان 97 را با بهترین خدمات برای مسافران عزیز در نظر گرفته است.